bugün

dekolteye çaktırmadan bakma sanatını çözmüştür.
Antalya’nın denizi kadar ılıktır. Evet.
"deli mi ne ? " erkeğidir.

görsel
şimdi bu hatunlar dekolte giyecek sonra bakmayın erkeği olacağız biz öylemii?

bir kız dekolte giyip göğüslerini açtıysa erkeklere bana bakın mesajı verir buda hoşlarına gider.

kimse kimseyi kandırmasın bu kadar nettir olay.
bakmakla yetinecekse bakmayacak, devamı olacaksa bakmakla yetinmeyecek olan erkektir.
ya tahta ya silikon. nesine baksınlar.
(bkz: rusya gören erkek)
görsel
Erkek değildir erkek olduğunu zannetmeyin;erkek dediğin isteklidir ve bütün güzel kadınları sever.
kendisini * fazla zorladığı için gözünün kılcal damarları çatlayacak olan erkektir. ne yaparsan yap minnacıkta olsa bakıyorsun doğanın kanunu bu. kadın erkeğin bakmak zorunda olduğunu bilir erkekte zaten bakmak zorundadır.
boyu bayandan kısadır.
aynı koğuşta aylarca birlikte kaldığı, yanyana uyuduğu asker arkadaşlarını hayal edip 31 çeken erkektir.

yani demem o ki: erkek değildir.
Gaydır...o dekoltenin varoluş amacına aykırı bi defa.
bakmaya değer bi göğüs bulamamıştır. lan şaka maka artık yok ki bakılıcak göğüs ceviz kadar memenin nesine bakıcan. git fitnes yapan arkadaşlarınınkine bak daha iyi.
erkek değildir.

sapkınlık falan denmiş de, bi sittirin gidin lütfen ya. nalakası var sapıklıkla bunun? göz lan bu, bakacak elbet adabıyla. raatsız etmezsin, çaktırmazsın, laf atmazsın olur biter.

ben bakarım aga.
isim geregi kasads cok fazla insanla muhattap oluyorum. abi bazen oyle kadinlar geliyor ki, yani bakin abartmiyorum, sutyenle gelse bu kadar olur.
velhasil, bakmamaya ozen gosteriyorum.

abi bakin gecen ogle namazini kilmis gelmisim, hesap alicam, yani getirdi resmen onume koydu kadin ya. abi yazik yani ne diyeyim.
sapkın olmayan erkektir. tabi türkiye gibi bir ülkede böyle insanların garipsenmesi normal bir şey.
Benimdir. Psikolojik üstünlüğü size kaptırmayacagım kızlar.
nur/30: Mümin erkeklere söyle: Bakışlarını yere indirsinler. Cinsel organlarını/ırzlarını korusunlar. Bu onlar için daha arındırıcıdır. Kuşkusuz, Allah, yapmakta olduklarınızdan haberdardır.

takdir edilesi kaliteki erkek.
Bakmayan kız bile yoktur.
(bkz: kadınları okumayı öğrenmek)
Olmayan erkektir. Insanın hiç değilse gözü takılır ya.

Ben bile bakarım yani yalan yok.
intihara meyilli erkektir. Çükü düşmek üzeredir ya da.
En kötü kafasına kamyon kasası kapağı falan düşmüştür.
Kısacası sıkıntılı erkektir.
bakılacak yerin önceliği değişmiş olabilir.
Sonra kadınların “ kıroya bak nasıl da bakıyor” muhabbeti yaptıklarını bildiğim için bakmıyorum. Hayır madem bakmamı istemiyorsun, niye açarsın oranı buranı kardeşim? Bu ne çıldırtan denge?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar