bugün

genelde filmlerde kadınların tipik yaptığı eylemdir.
(bkz: bana bak çok seski oldum)
edit: **
kulagina sokup sonra tekrar agzina almasindan daha iyi bir davranistir.
kulak kepçesinin arkasındaki her türlü şeyle münasebet içinde bulunmuş olan şeyin ağıza alınma durumudur. ne kadar hijyeniktir, neresindedir seksilik merak edilir.
alışkanlık yapmasından dolayı oluşacak tablo cinsel hayatı ciddi şekilde etkileyebilir.
ardından saçlarıyla oynamaya başlayan kadın tribidir.
en temizi gözlük kullanmamaktır.
gözlük kullanmazsanız sapını da sağınıza solunuza sokmak zorunda kalmazsınız.
(bkz: pirzolayı kulağın içine sokma tribi)
Die hard 3'de jeremy irons'dan fena bir ayar yiyen tiplerin tribidir.
(bkz: sözlüğün sapını ağzına alma tribi)
(bkz: reklam kokan hareketler)
gozluk sapında herhangi bir tatlandırıcı yoksa anlamsızdır.*
(bkz: gazeteci pozları)
O an için meşgul olduğu ve düşündüğü izlenimini uyandırmaya çalışır ancak asıl amacı düşünen organın yokluğunu kamufle etmek ve dikkatleri bilgi imgeli gözlüğe seks sembolü dudaklara yönlendirmektedir.
karizma sağlamak için gözlük sapından medet uman insanların eylemidir. karizmanın insanın içinde olduğunu bilmeyen, cem yılmaz izlememiş/dinlememiş insan eylemidir aynı zamanda.
alt dudağın gözlük sapıyla güya seksileştirilmesine verilen addır...
(bkz: parmağını emme tribi)
özellikle kırmızı gözlüklü hatunların yapınca hoş olduğu bir olaydır.
bayanlarda acayip seksi duran bir harekettir. nedense bu hareket direkt dikkat çeker ve ben burdayım, diğerlerinden farklıyım hareketi gibi gelir.

daha çok oral seks ile alakalı bir gönderme gibi durur, öyle algılanır. bu seksi hareket gözlük sapı ile böyle gelsede bir şeker yalayan ya da dondurma yalayan bir bayanda bu şekilde durmaz. o biraz daha itici gelir. gözlük sapı daha seksidir. hipnotize olursunuz.. tabi andaval gibi bakmayacak, bakışlar anlamlı, bakışlar derin..
kendi anneleri yapmadığı sürece gayet beğenilir erkekler tarafından.
karşı tarafla ilgili muzip şeyler düşündüğünün bir göstrgesidir.
yapılan eylem, gözlüğün sapının ucunun ağza alınmasından ya da ısırılmasından ibarettir. 10 cm'lik sapı tümden ağza alınmasından bahsedilmiyor yani.

bu türü genelde gözlük reklamlarında ve iç gıdıklayıcı sahnelerde görsek de, gerçek yaşamda bu türün yegane örneği* modern sanat müzelerinde entel havalarda dolaşan bazı insanlardır. sırf anlıyormuş gözükmek için yanında gözlük taşıyıp, kendilerince bir statü kazandıklarına inanırlar...
Düşünüyorum imajının ta kendisi ya da dikkat çekme çabası. Aptal bir kadına işaret olaraksa, hey bak bu lolilop sanki tavırları.
tırnak yeme tribinin sonraki evresidir. bunlar böyle evre evredir. bi yerden sonra insan kendine dur diyemez. *
fatih altaylı'nın sık yaptığı harekettir.
görsel