bugün

Tam bir o.ç dir. Kızları böyle etkilediğini düşünür ahmaklar.
atatürk.

"şimdi ananı laciverte boyadım" der gibi bir bakışı vardı arşivimde, bulamadım.
göz bozukluğunun farkında değildir.
Miyoptur.

Benimkinden biliyorum.
Etkilediğini sanıyordur. Bir arkadaş bana yaptı bunu erkeğim oğlum beni mi götüreceksin çakal dedim. Bir daha yapmadı. Devir kötü azizim.
aynı anda sıgaranızdan da bir fırt alıyorsunuz ya, mala benziyorsunuz. yapmayın şunu. karizmatik olduğunuzu falan düşünüyorsanız olmuyorsunuz.
Miyop olabilir.
gözlerim tavşan gibi, belki mala vururum diye karizmatik olmak için yapıyorum. vurmuşluğum var mı? yok. ama olsun, hep dene, yine dene, daha iyi dene, daha iyi mala vurama demiş irlandalı yazar.
Benim bı arkadaş vardı böyle bakan bı gün dayanamayıp neden diye sordum çünkü aşırı itici geliyordu. Böyle daha çekici olduğunu düşündüğünü söyledi, bı şey de diyemedim yüzümde "hayırlısı" diyen bı gülücük ve içimde "ah Allah belamı versin aptal, seninle aynı havayı soluyan akciğerlerime yazık" diyen bı sesle bakakaldım.
1 sene boyunca gözlükle yaşayıp, psikolojik olarak rahatsızlık duyduğu için gözlük takmayı bırakan erkektir. Şahsımdır.
Güneş vardır gözü sulanıyordur.
kış güneşi bile olsa gözlerimi kısmak zorunda kalıyorum, rüzgar varsa da aynı şekilde, karizmatik durma gibi niyetim yok, her şeyi de kendinize yapılıyor zannetmeyin.