bugün

aynısı bana da oluyor. genelde açık renkli yerlere baktığımda görürüm kendilerini . mesela tavan. yine aynı şekilde şekle odaklanmaya çalıştığımda ise farklı yerlere kaçıyorlar. bazı arkadaşlar o tür şeyleri kontrol edip , istediği şekle soktuklarını söylüyorlar belkide daha farklı birşey demiş olabilirler de. sanırım gözümüzde mikrop var deterjan ile yıkamaya ne dersiniz arkadaşlar? (lütfen evde denemeyiniz. park gibi yerler uygundur.(neden son açıklamayı yazdığımda bunu okuyan küçüklerin,ciddiye alıp deneyeceğini düşünerek vicdan azabı duyuyorum ki?lütfen denemeyiniz!))
Beyinde tümör işareti olabilir, burada derdinizi anlatacağınıza bir an önce nöroloji mi hangi dal ilgileniyorsa oraya başvurun.
-ki bitişik.
Çocukken melek sandığım şeffaf baloncuklardır.
gözün camındaki bir takım maddeler.. elini yüzünü yıka, gözünü ovala geçer.
sevdiğim cisimlerdir. hele bir kuyruklu var bağzan fena halde görüşümü engelliyor. ancak çoğu zaman da gözümün önünden kayboluyor. işte o zamanlar endişe ediyorum; gözümü sağa sola hareket ettirmeler, kırpmalar, ışığa tutmalar falan neler yapmıyorum ki. gelmiyor tabi hemen. ne çabuk sahipleniyoruz her şeyi. bedenimiz gibi sahipleniyoruz. o garip sesleri de arıyorum hep. kuyruklu cisimle bir olup saklanıyorlardır diye düşünüyorum beynimin arka kısmına. sanki sonra koşuşturmaya başlayınca içeride gözümün önünden geçerken kuyrukluyu görüyorum, kulağımın içinden geçtiklerinde garip sesleri duyuyorum.
yalnız olmak ürpertici...
Yazılanları okuyup yarıldığım başlık.* arkadaşlar sizin deyiminizle o cisimler tam olarak gözünüze, gözbebeğinin tam önüne yapışmış olan çok ufak toz, ip tüyü vs. Gibi şeyler. Aslında hareket etmiyorlar. Sen gözünü hareket ettirdikçe o da hareket ediyor. O hareket ettikçe gözün onun görüntüsünü takip ediyor. Böylece sürekli bu olay devam ediyor.* gözünüzü su ile yıkarsanız geçecektir. Elleriniz yardımı ile yapacaksanız ellerinizi iyice temizlediğinizden emin olun! Benim tavsiyem temiz, derin bir kaba su doldurup, kafanızı daldırın ve gözünüzü açıp kapatın, açık halde hareket ettirin. Yorumlamam bu kadar.
Muşvolan olarak adlandırılır. Bunlar genellikle boş bir duvar veya mavi gökyüzü gibi düz bir zemine bakarken belli olurlar. Gozun içini dolduran jelimsi vitre adı verilen sıvının küçük birikintileridir. Yani aslında gördügümüz şeyler gözümüzün içindedir. Ben de sık sık gorurdum ve merak ederdim. Hatta özel gücüm olduğunu ve hucreleri gorebildigimi bile dusunmuslugum vardir kucukken.

(bkz: eye floater)
dinlenmesi gereken insanın gördüğünü zannettiği cisimler, atom tanecikleri.

iyi gelecektir.