bugün

Eski kız arkadaşıma çok benziyor. Onu takip edemediğim için gözde hanımı takip ediyorum.
sevgilisi evlenme teklifi etmiş. o da kabul etmiş.

sevgilisi ile fotosu da şu;

görsel
Çok güzel kadın vesselam.
Hayaller hep Paris’tir demiş.

görsel
Az önce keşfedip iyi bir oyuncu olduğunu düşündüğüm kadın.
Bana gayet güzel gelen bi oyuncu ayrıca Işıl Yücesoy'un gençliğini canlandırabilicek en iyi oyuncu kendisidir bence.
http://galeri.uludagsozlu...3%A7%C4%B1%C4%9Fac%C4%B1/
çağan ırmak 'ın unutursam fısılda filminde, hanife rolünde iyi iş çıkarmış genç oyuncu.
zarif bir kızdır. sevgilisi varsa mutluluklar dileriz.
doğal bir güzelliğe sahip 91 doğumlu olan oyuncudur. az önce banka atm sinde para yatırırken gördüm gerçekten çok güzel bir yüzü var, fiziği de ayrıca güzel. üstelik çok sıradan bir semtte gördüm oyuncuyu. emin olamadım atm ekranını rontlayıp ismine baktım. hesap bakiyesine de baktım tamam ama bende kalsın* o değilde işte türkiye de oyunculuk sektörünün hali dostlar böyle. oyuncuları gayet sıradan semtlerde * görmeniz gayet mümkün.

görsel
uzun bir süre ismini aradığım ve sonunda az önce öğrendiğim güzel hatun. kocaeli üniversitesi gsf oyunculuk bölümünden mezun olsa da oyunculuğu pek iyi değil ama zamanla geliştirir diye düşünüyorum. 1991 doğumlu olduğu söylenmektedir ve muhteşem yüzyıl dizisinin belli bölümlerinde de baş göstermiştir.

en az bi 87 li gibi durmuyor değil.