bugün

Olmayandır.
(bkz: dayak yedikten sonra söylenenler)
aşırı olmadığı sürece var olan çekiciliktir.
kişiden kişiye değişen çekiciliktir. herkese yakışmaz.
Son zamanlarda artan vampir hayranlığıyla duyulan enteresan güdü.
bende olandır;
böyle metalci havası verir, tuhaf olsa da insanı kendine çeker ya...
Genç bir kadında uykusuzluk yorgunluk sonucu hafif olduğu zaman olan çekiciliktir.
Herkeste olmayan çekicilik.

Amk bakıyorsun kız zaten tanrıça gibi. Adamlar desen yunan tanrısı gibi. Sonra yok dudak üstü beni çok seksi bence, yok göz altı morluğu mu yalarun, yok dikiş izi mi yutarun.

http://ozgeayabakan.com/images/stories/morluk3.png

Bak bakayım hâlâ çekici mi? Gerizekalılar sizi.
Bonzaiden veya sabaha karşı uyumaktan kaynaklanıyor olabilir.
Bunun çekiciliği mi olur diye lanet ettiğimdir.

Yıllardır peşimi bırakmıyor, bildiğiniz mor bu sanki kocamdan dayak yiyorum.

Concealerlar tamamen benden kazanıyor. Çay bilmemne basmak da işe yaramıyor arkadaşlar.

Yok mu bunun bir çözümü?

Uykusuzluktan falan değil yani bu yıllardır mı uyumuyorum amk ben?

Neyse arkadaşlar. Olmayan çekiciliktir.
bende yıllardır bu dertten muzdaribim geçmiyor, gerçi hiç geçsin diye bir şey yapmadım da belki de müptezelimdir. çekicilik ise hiç göz altların çok çekici diyen olmadı galiba öyle bir şey sadece hayal ürünü.
bende yıllardır bu dertten muzdaribim geçmiyor, gerçi hiç geçsin diye bir şey yapmadım da belki de müptezelimdir. çekicilik ise hiç göz altların çok çekici diyen olmadı galiba öyle bir şey sadece hayal ürünü.
aklıma geldikçe beni tahrik eden çekiciliktir. uff süper..
(bkz: Nekrofili yazarlar Derneği)
Hiçte hoş olmayan bendede olan durumdur 10 senelik arkadaşımın sen esrar mı kullanıyosun sözünden sonra benim de dikkatimi çekmeye başlayan uykusuz ve yorgun olduğumda artan, senelerdir benimle olan gözaltı morluklarım.
Son zamanlar azalmış olmakla beraber yıllardır şikayetçi olduğum durum nesi çekici lan bunun? Ayak fetişi olmak bile daha mantıklı.
Keşlerin kendini avutma lafıdır.

(bkz: yeşilay) su sıcak gelin.
Bilgisayar oyunu yüzünden uykusuz kalmanın sonucu oluşan morluksa çekicilikten söz edilebilir. Şuhtur.
Çekicilik olarak kabul görseydi uygun fiyata kapatıcı alabilmek için manyak gibi indirim kovalamazdık.
olmayan çekiciliktir. yolda başkasında gördüğümde bile üzülürüm içimden eve gitsede uyusa derim.
kireç beyazı tende gerçekten var olan çekiciliktir.
Bende bulunan eroin mi kullanıyon lan sorusunu sorduran durum.
Göz alti fetişti.
görsel
iyi yani ne diyeyim. Ben de cok rahatsızlık duyuyordum gözlerimin altının morlugundan. Ama keske yine olmasa cekiciligi kalsın.
Uykusuzluktan muzdarip yazar beyanı.