bugün

yeni akit gazetesi personelinin öldü/vefat etti yerine kullanmayı tercih ettikleri, günü geldiğinde kendileri ve yakınları için kullanıldığında da herhalde yadırgamayacakları deyim.
görsel
hayat böyledir sen ülkenin yüzde elli kesimine göt kılı imamlardan nefret ediyorum dersen öldüğün zamanda imam denen kişilerin her zaman yaptığı gibi işlerini göte pamuk tıkaması durumudur..
Akit denen paçavranın Kin nefrette ne dereceye geldiğini gösteren manşettir fakat herifler cenazede bile gerici, pamuk mu kaldı kardeşim silikon kullanılıyor.
"ülkenin yüzde elli kesimine göt kılı imamlardan nefret ediyorum" diyenin götüne ceza olarak mı pamuk tıkanıyor? demeyene tıkanmayacak yani?

bekir coşkun kimseye göt kılısınız falan demedi. şunu anlaması o kadar zor olamaz herhalde:

1/ şu kadın akp mitinginde "erdoğan'ın götünün kılıyık" diye bağırıyor.
görsel

2/ bekir coşkun da yazısında bundan bahsediyor:
görsel
En güzeli yakılmak galiba böyle çöl faresi şerefsizlere fırsat bile vermeden yok olup gidecen.
onyıllardır birileri krematoryum açılsın diye uğraşıyor. onyıllardır da devlet krematoryumun açılmasını engelliyor. üstüne "yaa bak böyle gelirsin imamın önüne". seçenek mi var? sanki beni imama yıkatın diye vasiyet bırakıyor. sanki ölüp gittikten sonra bedenine ne işlem yapıldığı umurunda.
https://www.change.org/p/...-bir-krematoryum-kurulsun