bugün

Evet önemli bir noktaya parmak basmış olduğumu sanıyorum.

Sözlüğe girmek isteyen görme engelli kardeşlerimizi bu güzide sözlük ve sözlük yazarlarının fikir ve düşüncelerinden bu kardeşlerimizi mahrum etmenin hiç bir anlamı yok.

Hem engelli olmasanız dahi bazen ekrana bakmaktan gözlerimiz harap olmuyor değil.

Buradan zall ve yönetime sözlük aracılığıyla seslenmek istiyor ve bu hizmeti hayata geçirmelerini eğer mümkünse talep ediyorum..
çok güzel bir fikir olmakla birlikte seslendirme uygulamasında gönüllü bulmakta zorlanılacağını tahmin ettiğim teorik oluşumdur.

demek istediğim kim sol tarafta yaşları 14-18 arasında değişen insanların açtığı, günlük hayatlarında dile getirmeye çekindikleri fanteziler ve kan donduran iğrenç fikirlerinden oluşan ve hiçbir denetime sokulmayan başlıkları derin bir "la havle" çekmeden veya ağır bir küfür etmeden okuyabilir ki sabırla?
kulaklıkla kullanılması gerekecektir. düşünsene sol framede amlı memeli başlıklar sesli okunurken başkasının duyduğunu?
Müstehcen başlıklı yazıların seslendirme katagorisine alınmaması gerekir. Resimler gifler fotoğraflar ve videolarda kategori dışına alınabilir.
Kesinlikle destekliyorum.