bugün

siz derdinizi anlatmak için, sms ile yüzlerce karakter yakarsınız, imla kurallarına dikkat eder, anlatım bozukluğu olmaması konusunda büyük çaba harcarsınız. ancak karşıdan gelen cevap ile cinnet geçirme noktasına gelip raydan çıkarsınız...

-bak dün olanlar tamamen benim isteğim dışında gelişti. aslında ben verengül ile cilvenaz'ı sadece arkadaşça bir yemeğe davet etmiştim. nereden bilebilirdim ki cilvenaz'ın benden hoşlandığını. aşkım sen beni anlarsın biliyorum, bu konuyu uzatmazsak daha iyi olur. hem ben seni hala seviyorum. yarın birlikte bişeyler yaparmıyız ki?
+ ok
- zönkkkkk
kendini kısa cümlelerle ifade eden sevgilinin halleridir.
+ seni o kadar seviyorum ki hani şu odamdaki duvarlar bastığım halı dile gelse ağlarlar bu sevdaya
sensizliğin sesini duysan odamdaki, sensizliğin sessizlikten daha yalnızlık olduğu anlarsın.
seninle bir ömür boyu gülmek ağlamak istiyorum çünkü seni çok seviyorum
ve bütüm kalbimle seni tekrar görmek istiyorum görüşelim mi *
- ok
+ iç ses ( eben .mı bi bok olmaz bu ilişkiden a.. kodumun ruhsuzu)
her şeyden önce saygısızlıktır. pardon atan kişi için saygısızlıktır.
Fenadır, ümüğü sıkılıp atılasıdır. Madem ok diycektin hiç cevap atma daha iyi kardeşim.
cevap beklersin duruma göre kafanda olasılıkları seçersin o olmazsa şunu deyim bu olmazsa şunu deyim dersin. bi bakarsın ok diye cevap gelmiş yıkılırsın kalırsın.
(bkz: hımm ok kib bye)
insanın böyle tiplerin kafasına ok atası geliyor.
(bkz: headshot)
(bkz: ok)
(bkz: kız alınmaya en elverişsiz iller)
bunu yapan kişi kızılcık sopasıyla dövülmedir. ayrıca genelde kızlar yapar bunu. en iyisi o cevaptan sonra bir daha mesaj yazmamaktır.
(bkz: atılan uzunca mesaja gelen ok cevabı)
(bkz: ben de seni)
genellemek gibi olmasın da bunu yapan %90 kadındır.

örnek:

-yarın şu yerde şu saatte buluşalım o zaman. uygun mudur sana?
+ok.

(bkz: ne desek boş)
bir mesajın çokta uzun olmasına gerek duyulmadığını ifade eden cevap biçimidir.

çok uzun olunca ne oluyor ki.