bugün

inşallah önemli birşeyi yoktur.
kafasına aldığı ciddi darbe ile yere düşen milli futbolcu. inşallah düzelir. yüreğimiz sızlıyor şu an.
bayılarak düşmüş yere, inşallah önemli bir şeyi yoktur.
parçalıyı giyecek daha. dualarımız onunla.
inşallah bir şeyi yoktur.. Tekmeye kafa attı resmen.. işte futbol emekçiliği bu.. Değme galatasaraylıyım, bu kadar karakterli oyuncuyu az gördüm..

Bir seni isterdim sarının yanına.. Ama sen Türk futboluna her türlü lazımsın kardeşim..

Az biraz da caner erkine öğretsen bişeyler dicem de . Cık olmaz o.

Aslan gibi iyileş, kavuş sarı-laci çubukluna.
geçmiş olsun gökhan gönül, çok ters bir darbe aldı.
dudağı patlayan futbolcu. o kadar yattı yere bizde bir şey sandık. ilahi...
Benficalı oyuncunun tekmesiyle bayılan , sadece dudak patlamasıyla kurtulduğunu öğrendiğimiz milli sağ bek.

Geçmiş olsun aslan.
iyiymiş iyi topçusu.

sağ kanat boş kalmayacak korkmayın gençler.
benfica rövanş maçında sakatlanıp yerine bekir irtegün denen saplamanın sayesinde fenerbahçe 3. golü yemiştir. yokluğu o derece hissedilen sağ bek.
bugün beni dakikalarca hıçkıra hıçkıra ağlatan, muhteşem futbolcu. Allah yardımcısı olsun, dualarımız seninle eşsiz insan! Seni seviyoruz, iyileş, daha çok bağırıcaz ismini trübünlerde!!
aklımı başımdan alan, ailemden gibi hissettiğim, eşinin, çocuğunun yerine kendimi koyduğum bu akşamın benim şahsımda bir numarası. sağlığının iyi olmasına çok sevindim. tüm dualarım onunla. allah ailesine ve fenerbahçe'ye bizlere bağışlasın.
ercan taner hakkında bilgi vermeyince korktuğum ciddi bir şeyi olmadığını söylediğinde de sevindiğim koca yürekli adam.canın sağolsun.
Bugün aldığı darbe ile korkutan oyuncu. O öyle yere düşünce başlarım kupasına da finaline de dedim lan.
bu akşam bizleri korkutmuş futbolcu. o çıktıktan hemen sonra onun olması gereken yerden golü yedik. olsun gökhan iyi olsun yeter.
mermiye kafa attığını zannetiğim futbolcu.
benfica maçında sakatlanan ve dudağına dikiş atılacak futbolcu.

geçmiş olsundur.
kırmızı kartlık bir hareketle yerde cansız yatan gökhan gönülümüz. galatasaraylıları insanlığa davet etmiştir. canımız olan futbolcu.
maç esnasında onu hareketsiz bir şekilde yatarken gördüğümde elim ayağım titredi resmen. hepimiz dedik "boşver maçı,gökhan'a bir şey olmasın" sonra iyi haber geldi. dağılan futbolcuları toparlamak için verilen iyi niyetli bir haber miydi bilemiyorum ama an itibariyle fb tv'de kesin haber olmadığına ve elmacık kemiğinin kırılmış olabileceğine dair haberler var. umarım iyisindir gökhan. bugüne dek saha içerisinde o kadar fazla kötü olaya tanık olduk ki, ölümler, baygınlıklar vs. umarım bir an önce ayağa kalkarsın. önemli olan sağlık her zaman.
Sakatlanmasaydı tur her türlü fenerbahçenindi. Kısmet. Geçmiş olsun dileklerimizi yolluyoruz.
kanının son damlasına kadar mücadele eden türk evladıdır.

tekmeye kafa uzatır hayatı pahasına da olsa işini yapar.

onun yerine giren bekir irtegün gibi adamlar da cardozo'yu bırakıp eşşeğin amına gider takımının elenmesine neden olur.
koyu galatasaraylıyım. zerre sevmem feneri, avrupa mavrupa sikimde değil beter olsunlar. deli gibi mutluyum şu an ama bu adam öyle yığıldı ya çok korktum lan. fener kupayı alsın, galatasaray şampiyonluğu kaybetsin dedim yeter ki bi şeyi olmasın. her insan için böyle düşünülür elbet ama gökhan gönül hepten başka. allahtan bi şeyi yokmuş. geçmiş olsun allah sevdiklerine bağışladı.
fener'in gün itibariyle elenmesine sevindim. evet, başarmalarını istemedim.

ama sen adamsın var ya, sen adamın dibisin, rakip futbolcusun sırtındaki formadan nefret ediyorum, göğsündeki armaya uyuz oluyorum ama sen adamsın adam.

geçmiş olsun demir adam.
geçmiş olsun denilen futbolcu. durumu kötü değildir inşallah.

görsel
sadece dudağı patlayan futbolcu. büyük bir şey olmadığından yazar arkadaşlarımız rahat olabilirler.