bugün

çekebildiğin kadar içine çekme egzersizi yap günde 400-500 kez de bel çevir.
unlu mamül ve şekeri de azalt.
Bol bol su iç devamlı bel çevirme çalış son olarak terle.
her gün tempolu en az 3 km yürüyün. ama her gün. belli bir mesafeden sonra kardiyo ve sıkılaştırma.
(bkz: yemek yememek)
göbek eritme dediğin şey yağ yakmaktır. Yağda lokal olarak yakılmaz. Yani sadece bir bölgedeki yağ yakılmaz. Vücütta ilk yağ toplamaya baslayan bölge karın çevresidir. Daha sonra bacak, gogus kol falan diye yağlanma olur. Yakarkende tam ters sırayla yanar.... Yani önce göğüsten, bacaktan falan gider, en sonda karın çevresinden.
Ayrıca yağ mekikle falanda yakılmaz. Yağ yakmanın sırrı kalori hesabı yapmaktır. Doğru beslenmeyle, yaktığından daha az kalori aldığın taktirde ve kalp atışını uzun süre yüksek tutan koşu gibi sporlarla yağ yanmaya başlar.
Yani öyle göt büyüterek, her canın çektiğini yiyerek olmaz o iş.
uygulanacak çok şey olmasına rağmen ilk etapta günlük su tüketimi arttırılmalıdır. bunun yanında yağlı,tuzlu ve şekerli gıdalardan uzak durulmalı ve mümkün olduğunca çok hareket edilmelidir. bunun yanında düzenli spor yapıyor iseniz L-carnitin ile destekleyeceğiniz kardiyovasküler antrenmanları da size bayağı yol kat ettirecektir.ayrıca twist ve yan plank egzersizleri de yardımcı olabilir.
oryantel.
(bkz: çare karatay)
Göbeğinizi duvara çalın.
Kırmızı biberi ne yiyorsan ekleyebilirsin sıvı tüketimi yoğun olursa vucut katı gıda libidosunu açmaz ya da az açar bu taktik biraz destektir asıl konu tabiki karar ve istikrardır özet boşver gitsin.
içkiyi azaltmamız lazım hocam. başka yol yok.
kaloriyi kısın mk şu kilo alamıyorum veremiyorum diyenlere ayar oluyorum.
teknik değil de önlemlerdir onlar.
birinci önlem hobidi gırtlak olmamak.
Fitness üyelik karti.
Az ye sorun çözülmüştür. Öpüyorum hepinizi.
göbek kasları belli bir kemiğe bağlı olmadığı için çalışmaz ve yağlar genelde oraya depolanır. yüzümn zayıf olsa bile hatta tüm vücudun zayıf olsa bile göbek durumu oluşur...
bunu engellemenin tek yolu, o bölgedeki kasları hareket ettirmek ve çalıştırmktır. en güzel hareket ise yarım mekiktir. bunu yaparken bel asla yerden kalmamalı sadece belin yukarısı hareket etmeli...
sinan dedem dondurmacı çok güzel lezzetli dondurma yapar yaptığı dondurmasından yalattırır bende çok şanslıyımdır çünkü sinan dedemin sayaesinde solsun bana dondurmasından yalattırıyo bende böylece sinan dedemin dondurmasını hergün yalayarak zayıflıyorum .seni seviyorum dedecim benim yerim seni yerim balım .
görsel
sabah aç karna limon suyu.
mideyi bozmaz,bozuk olana öneriliyor hatta.
•Boy - kilo analizi yaptırın ve almanız gereken kaloriden daha az kalori alın.

•Mesela benim 2000 kalori hakkım var her gün ben 1900 kaloriyi bile geçmiyorum.

Akşam saat 19dan sonra sadece yoğurt yiyebilirsiniz onun dışında sakın yemek yemeyin.

Bir de en az 3 litre su şart.
H2SO4 (sülfürik asit)

hidrojen peroksit, potasyum nitrat, kromik asit, amonyum nitrat gibi maddeleri de kullanabilirsiniz. hatta hiç uğraşmayın kezzap iş görür.

Not : ciddiye alacak mallar elbet çıkar. daşşak geçiyorum.
Oturduğunuz yerden erimez, azıcık kaldırın gotunuzu. Ekmeği kes, şekeri kes, spor yap sabret 1 yıla kalmaz erir.
insulin direnci olan ilaç kullanan bu şahsa verilecek önerilerdir.
6 kilo verildi fakat göbek gitmiyordu.
su tüketmeye özen gösterin.
Düzenli egzersiz ve dengeli beslenme. Zamanla her şey yoluna giriyor.