ispanyol as spor gazetesinin iddiasına göre mustafa denizli guti nin transferi için real madrid le görüşüyormuş. sezon sonuna kadar kiralık olarak alınması an meselesiymiş.muş.
eğer gelirse ki geleceğini zannetmiyorum beşiktaş ı şampiyon yapacak transferdir.guti, dünyanın en teknik, zeki ve yaratıcı beş futbolcusundan biridir.mevkiisi ortasahanın ortasıdır.bazen ön libero, bazen forvet arkası da oynayabilir.ancak gay olması sebebiyle türkiye de yadırganabilir.ayrıca bu yabancı kontenjanı sorunu varken transferin gerçekleşmesi mümkün değildir.şimdilik gutimle güleceğim haberdir.
futbol haberlerine, gerçekleşilmeden yani futbolcunun imzasını televizyon karşısında görmeden inanılmayacak durumlardan birtanesi.
tekniği ve futbol zekasıyla turkcell süper ligde her takımda forma giyebilecek kalitede bir oyuncudur. lakin şu an için kesinlikle beşiktaşın ihtiyacı olan oyuncu guti değildir.henüz yeterli kalitede iki kanadı olmayan, tek forvet oynayabilecek yetenekte bir forveti olmayan bi takım için gereksiz bir transferdir.
gereksiz transfer asla değildir. ortasahada ayağında top tutabilen, pas alış verişi yapabilen bi tane oyuncu yok.galatasaray da bunun sıkıntısını çekiyor. ancak fb de emre bu işi iyi yapıyor.4-3-3 sisteminde ernst-fink-guti üçlüsü fena olmaz.biraz uçacak olursam, gönderirsin,tello yu , tabata yı, delgado yu, holosko yu, alırsın guti yi, quaresma yı, dos santos u.
ihtimalle guti'nin değil ghuti'nin beşiktaş'a transferidir. dezenformasyon yapmış ispanyol fotomaç'ı. tüpçü başkan ile konuştum işin aslını öğrendim. ghuti'ymiş efendim o.
http://www.goal.com/en/ne...adrid-misfit-guti-on-loan

"Besiktas coach Mustafa Denizli was in Madrid to discuss the idea of taking Guti on loan for the rest of the season and with Real officials apparently receptive to the idea, all that remains is for Guti to accept the move.

AS has identified Manchester United, Manchester City and Blackburn Rovers as potential suitors for a loan deal but none are known to have matched the financial offer of the Turkish outfit."

el özet'ül türkçe: beşiktaş diğer taliplerden fazlasını veriyor, karar guti hacıya kalıyor.

http://www.imscouting.com...n-the-race-for-Guti/4502/

gutiyle gülenlere alexandırımı sallandırmak istiyorum.
türkiye şartları düşünüldüğünde pek de olumlu bir transfer değildir.

çünkü bizim ülkemizde insanların sadece yaptıkları işe bakılmaz. guti elbette iyi bir oyuncudur ama biraz futbolla ilgilenen herkesin bildiği cinsel tercihi yüzünden bu ülkede rahat edemez. bizim basınımız rahat bırakmaz adamı.

son olarak fenerbahçe'de yaşanılanları hatırlayın. özel hayatlarla ilgili ne fırtınalar koptu. öyle bir ülke ki burası 20 li yaşlarda gencecik insanların sevgilileri olması bile neredeyse suç sayılıyor.
(bkz: ronaldo fenerde) diye bir aralar baya haberler yapılıyordu.
(bkz: beşiktaş ta guti sesleri)
kadroda 9 yabancı varken zor görünüyor.
galatasaray'a transferine kaymıştır.
ispanya spor gazetelerinin fotomaç'ı geçtiğini gösteren transfer haberidir. bekleyin çok yakında fenerbahçe'ye de gelecek.
guti nin ancak guti* gelir.
http://www.milliyet.com.t....2010/1253954/default.htm

3 yıllığına 7.5 milyon euro düşünülüyormuş.
1976 doğumlu, yani 34 yaşındaki biri için değecek bir fiyat değil bence.

bu tip oyuncular çok üst düzey yetenekler değil, yalnızca oynadıkları büyük takımın sistemi içerisinde görevlerini iyi yerine getiriyorlar.
gereksiz olacaktır. guti daha çok forvet arkası oynayan bir oyuncu. beşiktaş'ta orada tabata, delgado, yusuf, tello gibi adamlar da orada oynayabiliyor.
beşiktaş' ın ihtiyacı olan transferdir.tabata ve delgado' yla yürümeyeceğini düşündüğümüzde ilaç gibi olabilecek beşiktaş' ın on numara hasretine son verecek transferdir.
(bkz: beyler gutiler)
yapılacaksa sadece günü kurtarmak için yapılacak transferdir, bjk yıldırım demirören e biraz daha borçlandığıyla kalır.
olası gözükendir. olduğu takdirde ligi asist kralı olarak bitirmesi muhtemeldir. lakin onun atacağı pasları atabilecek bir tane adam yok şu ülkede.
[http://www.youtube.com/watch?v=N9WCDc16Ots ]
(bkz: beşiktaş ın guti hazzı)
bugün gerçekleşen. quaresma'da yaşanan evreler yeniden yaşandı. yine millet bok atma çabasında.
itlerin, çok ama çoooook havlayacağı hadisedir.

(bkz: şampiyon olacağız beşiktaşım bu sene)
Yine çok entry sildirecek bir transferdir.
kim ne derse desin iyi transferdir. bir galatasaraylı olarak bir ara bize geleceği haberleri çıktığında gelmesini gerçekten istemiştim ama beşiktaş a kısmetmiş. quaresma dan daha yararlı olacaktır bence. tabi eşcinsellik durumu dolayısıyla çok muhabbeti dönecektir ama sahada işini yaptıktan sonra kimseyi kimsenin cinselliği ilgilendiremez. bize karşı o kadar iyi oynamazsa kendisine sempatim artacaktır *