bugün

fenerbahçe'nin para saçma opsiyonunda sınır olmadığını gösteren durum.
sadece fenerbahçe'yi bağlayan bedellerdir. ama tüm bunlara rağmen gs'ye koymak; paha biçilemez.
doğru tespittir. ve tabiki mhp nin 40. yılı kutlu olsun.
alınırkenki durumlarına bakılacak olursa;

la liga gol kralı güiza,

fenerbahçe'ye 2 şampiyonluk yaşatmış daum,

beşiktaş ve galatasaray'ın da peşinde koştuğu yetenekli topuz,

ve son olarak henüz 21 yaşında, faydalı olacağında fikir birliğine varılan stoch.

yanlış nerde?
fenerbahçe'nin muhasebe departmanını kapatıp direk galatasaray taraftarlarına bu işi verdiğinizi öğrendiğimiz ne idüğü belli olmayan euro miktarları.

işiniz yok mu lan? gidin scotch brite alın bişeler yapın.
gs yi yenmek paha biçilemez şeklinde devam eden master card reklamı.*
peki tabata , köybaşı , elano en önemlisi gs'yi madara etmek ne kadar?

diye cevap verilesidir.
mario jardel ve bülent akın ikilisine eşdeğer bir dörtlü. evet.
gs nin madara oldugunun düşünmemekle beraber yaşı sebebi ile hadi olabilir denilen transfer.
bunlara 17 milyon euro luk ortega da eklenebilir.
fenerbahçe'nin paraları saçıp saçıp, aldığı oyuncuların da bir halta yaramadığı ortadadır. bu sezon guiza bursaspor kalecisi ivankov ile aynı sayıda gol atmıştır. bir kaleci ve bir forvet.. aynı sayıda gol.. sizce de ilginç değil mi?..
master card reklamı gibi başlık.
paranın satın alamayacağı şeyler vardır.
(bkz: master card)
kimseyi siklememesi gereken durumdur.
para var huzur var.
fenerbahcenin para sictiginin gostergesidir.
krasic'i eksik liste. siz hiç 10 milyon euro'luk kazık gördünüz mü?
1991 yılında tanju'ya verilen 3,5 milyarın unutulduğu liste.
beşiktaş ı zaten direkt geçiyorum. kulüp batmak üzere bu dangalaklardan bazıları hala fenerbahçe ye laf atmaya çalışıyor.

galatasaray a gelince;

elano, linderoth, lorik cana, petre, bratu, pinto, carrusca, felipe, inamoto (a.k.a imamotu), jaoa batista, lincoln, lukunku, sebastian perez, abel xavier, misimoviç, leo franco. ve daha bir çoğu.

ben bunlardan 5-6 sını biliyordum normalde çünkü galatasaray tarihi sikimde değil her fenerlide olduğu gibi.

ama ezikler ne bok olduklarını unutup efendilerine laf atmaya başlayınca 2 dakkalık bir araştırma farz oldu ve ortaya çıkan isimler bunlar.

tamam ? hadi siktirip gidebilirsiniz şimdi.