bugün

Bu rezil sistemin mimarı, "şike olayları yüzünden zarar,edecem" diyerek play off u futbol fedarasyonuna dikte eden digiturkun, eğer galatasaray şampiyon olamazsa protesto edilmesini talep eden cümle.
digiturk pek bir şey kaybetmez. kaç tane galatasaraylıda digiturk vardır acep. maksat kötülemek değil, fenerli olarak bende de yok ama olay budur.
daha düne kadar şampiyonluğa kesin gözüyle bakanları an itibari ile korku sarmış.
o kokunun sebebi anlaşıldı.
saçma kampanya.

sanki play-off sistemi sezonun ortasında geldi, sanki gs lige başlarken bunu bilmiyordu.

ha tamam ben de rahatsızım play-off sisteminden. hiç de sevmiyordum ama şimdi gs taraftarı ağlamaya başladıya bu kirli düzen diyerek. hiçbir samimiyet göremiyorum. sezon başında diyecektin bunu ya da gs gerideyken hah iyi play-off sistemi var demeyecektin.

yok öyle tünelin ucundaki ışığı kaybettin diye oyun bozanlık yapmak. bu sezon böyle başladı, böyle de devam edecek. yapacak bir şey yok.

ne demek amına koyayım gs şampiyon olmazsa daha digitürk almayacağım? hayır size birisi gs kesin şampiyon olacak mı demişti?

işiniz gücünüz ağlamak lan ahaha.
(bkz: tamam)
başkanı akmerkez'de demirören'le 'şampiyonluk bizim kupa sizin' pazarlığı yapan bir taraftarın normal olarak ''galatasaray'ı şampiyon yapın biz de decoder alalım'' pazarlığı yapmasıdır. normaldir.
adama sorarla bu play off sistemi olmasa gs ligi lider bitirebilirmiydi acaba diye hea ? ts ve bjk bu sistem yüzünden neredeyse 10 günde 5 maç yaptılar.neyin kafasını yaşıyorsunuz lan . bunlar olmasa fenerde lugano, santos, emenike , niang olsa ? şuan bunları konuşuyor olucakmıydınız ?
şampiyon olsada yapılması gereken eylem.aziz yıldırıma derbi öncesi galatasarayın kadrosunu veren ömer güvenç halen lig tv'de çalışmaktadır.bu ve bunun gibi pek çok nedenden dolayı trilyonlarım olsa sikseler almam digitürk.
ayrıca galatasaraylı taraftar grupları olarak halen neden organize olamıyorlar anlamış değilim.
http://forum.donanimhaber.com/m_55811339/tm.htm
Lugano mugano nun "olm bu şikeci takımı bank asya ya şutlayacaklar, biz göte kurtaralım" diye gittiğini bilmeyen kanaryalarin enteresan yorumlarla katkı sağladığı söylem.

5 günde 1 maç yapıyormuş. Kiyamam. Adam olan 3 günde 1 maç yapıp uefa kupası bile alıyor.
saçmalamalarına devam eden kişilerin görüşü . maçın mağlubiyetini sindirememiş adama ne anlatsan anlamıyor. lig hangi sezon nisan ayında bitti ulema ? hafızan var mı balık mısın bi araştır bakalım . bu sistemde hiçbir bok kaybetmemiş , milyon dolarları transfere dökmüş takım bırakında lider bitirsin normal sezonu lan . o değilde bu senede şampiyon olamazsınız digitürk'ü bırakın direk kulübü kapatıp siktirip gidin be *
bana bmw vermezseniz bir daha almanya demem gibi bir şey. almasınlar.