bugün

büyük üstat, kral adam ahmet çakar'ın duygulara tercüman olan sözleridir. çatlasın cinconlular veya sekizsaraylılar mı desem? ehe.

görsel
Ahmet Çakar'dan medet umar hale gelen fenerli söylemi.
futbolun sahada oynandığını unutmuş insan yüzde tahmini.
futbolda en kötü takımın en iyi takım karşısında bile bir şansı vardır. çok düşük olsa da vardır ve oynanmadan hiç bir maç ne kazanılır ne de kaybedilir. işte türk sporunun/futbolunun böyle geyikler amına koymuştur son 20 yılda.
Bu adam böyle dedi ya maçı gönül rahatlığıyla izleyebilirim. Bas galatasaray'a bas.
Falcı yarrağı yemeden yapılamayacak kehanet.
ahmet çakar zamanında bikini giyecekti bunuda yerse kaybolsun gitsin piyasadan. sonuçta galibiyet her zaman güzeldir renklerin önemi yoktur.
totem yapmıştır efendim gelmeyin oyuna. hatta deniz baykal da bu konuda düşüncesini belirtirse galatasarayın tur atlaması mümkün olabilir.
galatasarayı köy takımı sanan kişinin sözüdür.
aynısını bikini giyerim diye bize de yapmıştı. yahu yemeyin şu reyting demeçlerini, reyting analizlerini. futbolda böyle bir ihtimal var mı ya?

Galatasaray bu amk, kadrosunda bir sürü yıldız var. Kalesinde muslera, ortasında selçuk, şnayder, drogba.... tek sıkıntı defans bu iki maçta defans biraz sağlam olsa gs bu turu geçer neden geçemesin.

Reyting daha kaç defa söyleyeceğiz amk reyting!
hatalı sonuçtur çünkü birşeyin kesinlikle olması ihtimali yüzde doksan dokuzdur tersten bakılırsa galatasarayın en az yüzde bir şansı vardır.
aynı ahmet çakar sevilla elenince bikini giyecekti. bazı insanların sözüne belli tecrübelerden sonra güvenmemek gerekir.
fener sevillayı eleyemez dediğinde yerde yere vurulan fakat bir benzerini gs için söylediğinde kral ilan edilen adamın sözüdür..
bu adam aynı programda ben çok iyi matematik bilirim zırvasında da bulunmuştur. amına koyim, madem matematiğin iyi, hiçbir şekilde hiçbir şeyin olasılığının ne yüzde yüz, ne de yüzde sıfır olamayacağını da bilmen lazım değil mi?

edit: zö.
futbol eğlence ve spor içindir. bunlar gibi şaklabanlardan futbolu takip etmek boş iştir. vaktinize yazık. oturun spor müsabakalrını izleyin. çıkın top oynayın ve stres atın.
basketbolda beşiktaşımız maccabiden fark yedi ama kimse üzülmedi. sonuçta bu bir spor müsabaksıdır. fenerbahçe de aynı şekilde barcelona dan fark yedi de ne oldu. spor müsabakları bizlerin eğlence kaynağıdır. bu vaktimizi de böyle şaklabanların cafcaflı sözlerine kafa yorarak geçirirsek ne anladık biz o spordan.

dün a.villa liverpool maçını izledim. kafam rahat, spora, futbola doydum. ama akşam vakti bizim şaklabanlar çıkınca tvyi kapattım. böyle olmakta fayda var. iki saatlik eğlencemizi de bunlara ayırmamak en doğrusu.
(bkz: impossible is nothing)
bu sefer recep ivedik makyajı yapacağını söylemiştir.

bir fikir

bikini giyerim demeyerek en azından aslında aklından geçen ihtimalin %0 olmadığını da söylemiş olmaktadır. recep ivedik kılığına girmekte ne var? yine deseydi ya bikini giyerim.
Bikiniyi giy gel ondan sonra konuş. Televizyondan ahkam kesmek kolay delikanlıysan, mertsen ve adamsan sözünde dur bikiniyi giy taksime gel gel de gör.
büyük oranda katıldığım durumdur. Zira Real Madrid2in her iki maçta da fark atacağına inanıyorum.
futbol bilgisinden şüphe edilebilecek kişi beyanatıdır.. gs takım olarak bu maça konsantre olmuş olduğundan, rakibi afallatacak güce sahiptir.. realin yıldızlarla dolu olmuş olması kağıt üzerinde kendisini favori gösteriyor, ama futbol sahada oynanır görecez bakalım kim alacak..
"ahmet çakar akp gibi kıvırır, chp ve mhp gibi de herşeyi lafta boş bir adamdır."

bu söylem benim değil, kendi yorumcu arkadaşlarından birine aittir.

ancak iş dünya devlerinin önüne çıkıldığında fener yenerse dansöz olurum gs yenerse ibne olurum demek değil. iş ki daha vizyon sahibi bir insan olarak bizlerin öngöremediği sürpriz beyanlarda bulunmak.

bu nedenle bu adamın adını bile bu sözlüğe yazdığım için sizlere hakaret etmiş olarak görüyorum kendimi. hakkınızı helal edin lütfen
(bkz: gs reali yenerse popoma şiş sokuyorum)
ahmet çakar'ın haklılığını gösteren önerme.
Matematiksel olarak yanlış olan önerme.

not:beşiktaşlıyım.
ahmet çakar bikini giymekten kurtaran önerme. hadi gene iyisin keranacı.
yamulmuyorsam fenerbahçe sevilla'yı elerse bikini giyerim gibilerinden bir sözü olmuştu vakti zamanında. tarih tekerrürden ibaret olsundur.