bugün

ne yazık ki doğru olandır.

fenerle türkiye kupası için nasıl dalga geçtiysek allah gani gani belamızı veriyor çok şükür.

edit: emre ırkçısı hangi takımdaysa o takım kazanıyor da olabilir, bilemedim ben onu.
Mor menekşeleri üzen durum.
daha o zamanlar g.sarayın uefa kupası bile yoktu.
benim göremediğim umarım çocuğumun göreceği ve yakın zamanda bitmeyeceğine inandığım seri. alıştık artık.. (bkz: öğrenilmiş çaresizlik)
newstidin gerillalariyiz demek istiyorum. gecmiste jemis hetfildle karistirirdim. bu arada her turlu newstid gs. olayindan evladir.
Yalama olmuştur.
fenerbahçe' nin hiç avrupa kupası kazanamamış olması gibi gerçektir. galatasaray kadıköy' de fenerbahçe' yi yenemez, fenerbahçe hiç avrupa kupası alamaz, avrupa' ya 2 sene gidemez. bunlar gerçeklerdir.
her sene ilerleyen tarifedir.

http://www.r10.net/1068191606-post93.html
yenilmeyene kupa vermiyorlar. galatasaray sadece kupa getirisi olan maçları kazasın yeter.
gelenektir. biz türk halkı olarak geleneklerimize bağlı bir millet olduğumuzdan her yıl tekrarlanacaktır. ayrıca her yıl mayıslarda gülen taraf biz galatasaraylılar olduğumuz da gelenektir.
galatasarayın makus kaderidir.
en son galatasarayın kazandığı tarihte google'ın olmadığı rivayet edilir.
otuz yıl sonunda türkiye kupasını alan fenerbahçe taraftarının çelişki yumağına bürünmesidir.başkasıyla dalga gecerken azıcık özeleştiri yapın.
ortasona gidiyordum yenildiğimizde, üniversite bitti işe girdik, hala galip gelememişlerdir.
artık galatasarayın da zevk aldığı durum bence. 10 kasım 2013 fenerbahçe galatasaray maçında resmen eğildiler önümüzde. a* *
cinconlular için eper rahatsız edici bir durum olsa gerek. allah korusun hacı 1 değil 3 değil 5 değil 15 lan. abow.
bizim için çok rahatsız edici durum(muş).

o kadar rahatsız edicidir ki bendeniz için, o son 15 yılda ligde şampiyonluk sayımız 8 (sekiz). 15 yıldır yenemediğimiz takımın ise 5 (beş).

üstün matematiğiniz sonucu (ki en azından bu kadarının sizde olduğuna eminim) iki sayının farkını aldığınızda bulacağınız 3 (üç) sayısını da avradı mahil bölgenize sokabilirsiniz.
kim siker matematiği. koyup geçiyoruz.