bugün

alınan diplamadan utanç duymayı gerektirir. sen o kadar emek harca, sınav önceleri sabahla, gerekirse bir hafta boyunca hiç sevişme.

ne için? siktimin derslerini geçmek için. sonunda da grup sex bile yapamadan mezun ol.

götüne sok o diplomayı.

(bkz: yapamadan ölmekten korkulan şeyler)

not: grup sex yapamayanlar nasıl da bastı eksileri. olm ben de yapmadım lan durun.
daha da kötüsü "diploma" yazmayı öğrenemeden üniversiteyi bitirmektir.
Genelevde mi okudun? Üniversitede mi? sorusunu akıllara getirmiştir.
kerhaneyi üniversite zanneden bir seks işçisinin* grup seks hayalinin gerçekleşmemesidir. zaten diploma yerine diplama* vermişlerdir söz konusu şahsa.
başta mühendislik fakültesi olmak üzere, diğer bir çok fakültede vize ve finallerin adeta tren olup peşisıra göte girmesiyle neredeyse bütün üniversitelilerin düzenli olarak grup seks yaptığı aşikardır. "vay efendim ben grup seks yapmadım", "ben am üstünde göt s.kmedim" argümanları yalandır. he ne olabilir ? bu mütavazi grup seksinizde pasif olursunuz, giren size girer. ama o girer. ve girmeye tarih boyu devam edecektir.
hiç sex yapmadan üniversitenin bitmesinden iyidir.
grup seks sapıklıktır. yok illa ben isterim diyen varsa atalım incicilerin arasına artık kim kaç tane yerse. yapsında rahatlasın sonra gidip diplama* alsın.
üniversitelerde 7. dönemde, 101 koda sahip "grup sex" dersinin olduğunu düşünen, üniversite hayali ile dershane sıralarında türev integral çözen liseli arkadaşımızın haykırışıdır.
elizabeth ile motivasyon arasındaki ilişkiye bir örnek teşkil etmektedir.
abaza gencin en büyük hayalidir. sonuç el arabasında biter.
üniversiteyi seks yuvası olarak görüp, aldığı diplomayı değil uçkurunu düşünenlerin ah ettiği eylem.
üniversite = seks algısının yerleştiği bir ülke ve üniversitede "grup seks" yapabileceğine inanan yazarlar.
-oğlum! üniversitede gruplar teklif ediyormuş!
köyden indim, üniversiteye girdim durumu.
kerhaneye girmek için sınav yapılmayan ülkemde, grup yapmak için onca zaman dershaneye gidip hem bünyeyi hem zamanı hem de aileyi perişan etmenin gereği olmadığını kavrayamayan yazarın fantezisi.
"yapamadan" dendiğine göre olmayan fakat arzu edilen bir isteğe erişemeden üniversiteyi bitirmek.
"sevgilin + sen ve ekstradan bir erkek daha lazım. hadi koş bul o delikanlıyı" şeklinde bir önerme ile, içinde ukte olanı rahatlatmaya yönelik öneri gerektiren durum.

sonradan da, neden bana pezemenk* diyorlar deme.
o insan için üniversite daha bitmemiştir.
(bkz: fuckfest)
bir bir baltaya sap olamamak değil.
acıdır acı...
üniversitede grup sex yapmadan üniversiteyi bitirdiği için üzülen kişilerin kız kardeşleri her hangi bir grupta sex yaptığı zaman ne kadar gurulanıyorlardır kim bilir ? hatta belkide kız kardeşlerini üniversiteye göndermelerinin amacı " - nasılsa lisede bir gruba dahil olamadı bari üniversitede sex grubu olsun bacımın" diyerek gönderdiklerini duyar gibiyim.
(bkz: hayalkırıklığı)
bakın şimdi ilginç bir şey yapın,dekan rektöre, retör asistana, asistan sana taksın. dörtgen şeklinde birbirinize takın.