Bir türlü denk gelemediğim gelsem bile paramın olmadığı zamanlara denk gelen, acayip indirimlerim olduğu söylenen, dillerden düşmeyen çok konuşulan günler.
gelmiştir.
indirimsiz günü de mi var gratisin. gerçekten çok enteresan.
(bkz: gratisi yağmalamak).
Nerede indirim dediğim indirim günleridir. Çünkü Head &
Shoulders şampuan Dün de aynı fiyattı Bugün de aynı fiyat Geçen hafta da aynı fiyattı. Yani bir indirim göremedim ben.
Ihtiyaç yokken, "ya ihtiyacın olduğunda paran olmazsa" düşüncesiyle, nolur nolmaz diye saçma salak alışverişler yapılan günlerdir.

Kişide ciddi anlamda "kıtlık bilinci" oluşturuyor. Yazık...

3 ay sonra ihtiyacın var belki o aldığına ya da bir ay ne fark eder, sırf indirim var diye cebindeki 50tl'den ediyor seni daha bu günden.

Kadınlar bazen cidden aptal oluyor, kabul edelim. Eğitilmezsiniz.

Not: bok gibi param olmasaydı ve istediğimi istediğim zaman alamasam da böyle düşünürdüm. Bunun adı "indirim günü kovalayan ezik" diye yaftalamak değil. Neyse.
gratis (gratiş) portekizcede bedava demek, 'bedava indirim günleri' biraz garip bir cümle, tabi ki ben ne bilirim di mi?
geçen sene bir ara gaza gelip 2 deodorant ve 1 traş köpüğü aldığım indirim günleri.
Dalinin bıcı bıcı kolonyası ve kolay saç tarama spreyini stokladığım indirimdir kendileri.
Eyüp sabri ve Himalaya markaları dışındaki ürün gamlarının tamamının hayvan deneyi, hayvan tutsaklığıve eziyeti üzerinden kar amacı güden kuruluş.