1. .
  doksanlarin basinda emel muftuoglunun terennum etmis olduğu cok fena seyleri insanin aklina getiren sarki. aha sarkinin sözlerini utancla huzurunuza takdim ediyorum:

  tenha bir yer bulunca
  yanasirdi yanima o
  sen ne güzel seysin derdi baktikca

  bir an yalniz kalinca
  hemen beni öperdi o
  aman tamam sonra derdi kacinca

  cok farklisin sen derdi
  titrerdim o dokununca
  ucardim ben bulutlarda

  gösterdi ah gösterdi
  en sonunda gösterdi
  bana gercek yüzünü

  halimi anlamadi
  nasil sevdiyse beni
  dudagim ucukladi

  sonunda bir gün degisti sözü
  askimiza doyunca o
  bu is burda biter dedi kolayca

  birdenbire cekip de gitti
  her seyimi alinca o
  biktim artik yeter dedi sorunca
  *********

  hayir bu kepaze sarkiyi misal diyelim simdi duzeyli iliskiler(!) manken kırmasi bir sarkici söylese idi zannederim polemiklerden gecilmezdi ortalik. reklamin kralini yapar unkapinina nur yagardi. kaset satislari patlardi. söyleyende, yapimcida o bicim köseyi dönerdi yahu. bak emel hanim ne buyuk firsat tepmis o zaman. iste kısmeti yokmus. ulan söyle bir kac parca ciksa ortalik senlense , hayat bayram olsa. ahalinin yuzu gulse...
  ama nerde simdiki popculardada is yok zati. detone seslerle is yapiyorlar. bende yazarim bir kac uyakli dize arkadan cistik cistik.
  -mülayim oglum kendine gel ne isin var böyle kepazeliklerle otur şiirinle ilgilen birak bu isleri yahu.
  - peki .... nerde kalmistim letrist şiiir himmm güzelmis... ulan hakketden de doksanlar cok fena bir devirmis. söyle bir dusumdunde aspirin icmem gerekiyor galiba. *
  1 ... mulayim
 2. .
  emel müftüoğlu'nun faka bastın albümünde yer alan bu şarkının sözleri aşkın tuna'ya müziği aykut gürel'e aittir.
  ... vesper
 3. .
  emel müftüoğlu'nun seksi olduğunu fark ettiği döneme ait bir şarkısı. klibi de pek bir hoştu hatırladığım kadarıyla. şarkıcımız göğüslerini cömertçe sergilediği bir kıyafet içinde, piç olduğu her halinden belli bir adamın öpmelerine tacizlerine maruz kalmaktadır. üstelik mekan da tek motorlu bir uçağın yer aldığı hangar kabilinden bir alandır. emel'in ' gösterdi ah gösterdiiii en sonunda gösterdi' dediği sırada, götürücü arkadaşın pantolon kemerini açması ne gösterdiği konusunda kafamızda şüpheye yer bırakmamakta ve bir çok ergenin güdük fantezi dünyasını renklendirerek onları bitmek bilmez mastürbasyon seanslarına sevk etmekte idi.
  2 ... lynyrd