bugün

evet efendim...

facebook gibi gayet bekaretsiz bayanların ve şuh kahkahalı bikinili çıplakların bu oluşumdan sıkılıp kendilerini başka başka kucaklara ve başka başka kaslı ingiliz anahtarlığı penisli erkeklerin kucaklarına atma merakından mütevellit, gugulun ortaya çıkarttığı yeni nesil ahlaksızlık platformuna yana yakına davetiye arayan muhtemelen geçmişinde facebook gibi kara bir leke bulunduğu için evlenemeyecek ve çoluk çocuğa karışamayacak olan, gençliğinin baharını facebook adlı dürtülme platformunda emenike y.rakları görmek için harcamış ve bunda da başarılı olmuş olan, en nihayetinde sözlüğe kadar düşüp zina sonucu ortaya çıkan bebeğini sol frame'e terkeden kevaşe sözlük kızı.

az evvel işten geldim, mersedesten teklif aldım da kabul etmedim. pideci rahmet abinin orda tırnaklı pide yapıyoruz günlük yevmiyem 50 tl. mersedese ne giricem. o patronlarından biri geldi de çağırdı beni çok iyi pide yapıyorsun falan dedi reddettim. neyse bunun hiçbir önemi de yok, gavur platformunda çalışmam a.q

hülasa, az evvel işten geldim ve sözlüğün sol frameine dua gibi düşüyorum. google yeni bir langır lungur bişi çıkarmış tıkladım üye olamadım. ama baktığımda pekte ahlaklı bir siteye benzemiyordu açıkçası. o esnada tak diye özel mesajla rahatsız edildim.

iletisi de; "backfire."

bakire yazıyo sanki. neyse.

google plus davetiyen var mı hbbia aşkım yaa. sen ünlü birisin kesin sende vardır. davet etsene beni. sen nereye etsen gelirim hem aşkımcım hadi yaa.

ağzına ediiim o zaman hanfendi dedim daha mesaj gelmedi. gelirse editlerim.

a.q piç kevaşesi!
(bkz: bana bir kez gülmez misin sözlük kızı)
(bkz: klavye başında sosyalleşmek)