bugün

2006'dan bu yana düzenli olarak ödeme aldığım sistem. bizler için en güzel gün ayın yedisi değil 25inden sonraki heyecanlı bekleyişin sürdüğü her gündür.
yazıcıdan parayı kabartma olarak veriyorlarmış.
şöyledir ki; herhangi bir site alıyorsunuz veya blog bile olabilir.

blog üzerinden gidersek; google size adsense eklentisi sunuyor blogunuz için. oraya başvuruda bulunuyorsunuz ve size mail geliyor. adsense üyeliğiniz aktif olunca sizden bir hesap numarası isteniyor ve sonrasında da para kazanıyorsunuz.

fakat üyeliğiniz ne zaman kabul oluyor ve ne zaman aktif hale geliyor bilemiyorum.

(bkz: bildiklerim bu kadar sayın yargıç)
(bkz: üye olmayı bekleyen adsense adayı)
(bkz: yazar olmayı bekleyen çaylak)
zor iştir.

daha önce açtığım 2-3 blogda da aynı durum oldu. hesabımda dolarlar görünüyor, ama parayı almaya gitmeden birkaç gün önce, asılsız reklam girişimi nedeniyle parada kesinti oluyor.

öyle ki, ben kendim girip reklamlarıma tıklıyormuşum.
Mobil uygulama ile de yapılabilen iştir.
kayıt olunması kolay hesabın onaylanması çok zor olan Google reklam ortaklığı.
ekim 2016'dan beri biriken para bu kadar. 75 ₺ cik... verilen emeğe değmiyor. bu arada 200 ₺ olmadan çekemiyorsunuz parayı. ha bir de beyefendi diyor ki ekim 2017 ye kadar bu para 200 ₺ oldu oldu, eğer olmazsa para sayacını sıfırlarım biriken parandan da olursun diyor. ulan adsense ben sana vereyim 75 ₺ sen siktir olup git o.ç.
görsel
ingilizce içerik üreten sitelerin kazanabileceği paradır. Türkiye'de türkçe içerik ile yapanlar için zamana yazık. Tabi çok ciddi bir trafik alıyorsa site o başka.
Google reklam ağı olarak bilinen adsense ile reklam yayıncılarına tıklama başına yada gösterim başına para kazandırıyor. Blog sitesi yada genel bir web sitesi açarak yada youtube üzerinden kanal açarak Google adsense ile para kazanabilirsiniz. Bu konu ile ilgili daha geniş bir Bilgi almak isterseniz https://www.ekisarayanlar...se-ile-para-kazanmak.html adresinde yer alan başlıklara göz atabilirsiniz.