1. 1.
  seneler evvel çankaya köşkü önünde üstünü başını çıkarıp sadece don sutyenle kalan ve neyi protesto ettiğini şu anda malesef hatırlayamadığım, bu olaydan sonra bi ara şarkı söyleyen, bugün neydi o kadının adı diye datalarımı bayağı bi zorladığım yitik ünlü.
  1 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  şimdilik belleklerde sadece adı kalan bir süre sonra onun bile kalmayacağı zavallı...
  gonca hanımı hatırlayamayışıma çok güldüm yahu allah ta onu güldürsün ballı bereketli spekülasyonlar ihsan eylesin ...
  1 ... sıçtırtma lamasına
 3. 3.
  fi tarihinde soğuk bir ankara gününde iç çamaşırlarının üstüne giydiği pardösüyü bir anda açıp ortalığı karıştırmış olan hatun kişisidir. bir ara adana da bir pavyonda şarkıcılık yaptığına dair haberler vardı televizyonda.
  ... nobrankisi
 4. 4.
  30 eylül 1998 günü çankaya köşkü'nün önünde iç çamaşırlarıyla bağırıp çağırmasıyla hatırladığımız bir şahsiyet. o dönem adı "köşk çıplağı" olarak kalmıştır. kendisi eski dep diyarbakır milletvekili mahmut uyanık'ın gelini olduğunu söylemiş, "kocam beni pavyonlara sattı, ben milletvekili geliniyim" gibisinden bir şeyler sallamıştır. bunun üstüne mahmut uyanık bu şahsın adını dahi ilk defa duyduğunu söylemiş, oğlu olduğu iddia edilen cihan uyanık'ın ise aslında amcasının torunu olduğunu ve yıllardır görmediğini de belirtmiştir. akabinde bu kızcağızın kaset, klip işleriyle de ilgilendiği ortaya çıkmış ve dolayısıyla reklama ihtiyacı olduğu da ortaya çıkmıştır. akabinde kendisi aydın ve ismail türüt ile beraber "avşar show" programına kendi isteğiyle konuk olmuştur ve gerçek bir medya maymunu olduğunu kanıtlamıştır. öyle ya da böyle, türkiye aşağı yukarı 15 gün hararetle bu kadını konuşmuş, kendisi ise o dönem yakaladığı zorlama şöhretin ardından sabun köpüğü gibi kaybolup gitmiştir.
  2 ... pulemjot kalashnikova
 5. 5.
  zamanında türk medyasının gereksiz ilgi göstererek prim verdiği gereksiz bir şahsiyet.
  ... gogocu