bugün

çağrılara cevap alamayınca trip atmakla kalmayıp intihar edeni bile mevcut.
(bkz: telefon sapığı)
tam anlamıyla zekasını yitirmiş veya ciddi derecede ağır psikolojik travmalar geçirmekte olan insandır.*
bi ileri aşamada, açana kadar çaldırıp alo sesini alınca nefes dinletenler vardırki, sadece çaldıranları masum bırakır.
- kamil kaç yıldır arkadaşız?
+ abi rahat bi on sene oldu.
- bi telefon numaran bile yok be olum bizde.
+ bende var abi senin numaran.
- bi çağrı at kaydedim bari.
+ tamam abi.
- olum özelden çaldırıyorsun. bi haltlar mı yedin lan!
+ yok abi 4 senedir özleden çaldırıyorum herkesi. baba yadigarı değişiklik yapmıyorum telefonda.
- babanında kafası güzeldi be kamil!!
özür dilerim demeye çekinen nazlı biricik sevgili modelidir.
niye beni geri kimse aramıyor diye intihar eden insan modeliyle aynı modeldedir. yıllar geçsede eskimez. ilk günkü dingilliğini korur.
inceden göttür.
gizli modu seven insandır o değilde insanın götü kalkar özel numaradan biri sürekli arayınca hayranı vardır ya şimdi amcamın sen sormadan.
-ya biri beni sürekli özelden arıyor off
-iyide sormadım ki
-ya sorma gece kaç defa aradı
-lan banane
-ya birde müzik felan dinletiyor telefondan
-bsg
intihar sebebidir. *
büyük ihtimal eski sevgili yada sapıktır ve insanı deli eder.. en iyi çözüm ise hattını gizli numaralara engellemektir kafan rahat telefonun rahat oh.
kimse çağrıma cevap vermiyor diye intihar eden insandır. son yıllarda yaşanmış bir olay. numarasını gizlediğini farketmemiş ve canına kıymıştır.
numarasının gizlide olduğunu unutmuştur.
gizli gizli arkadan yaklaşıp kulağına bir tane patlatmak istediğim (bkz: idiot) canlıdır.
ardından dayanamayıp arayan 'onca çaldırdım niye aramıyosun' postasını koyandır. bize gelsene film izleriz diye eve çağrılır, bi güzel dövülür.
*253# ile kapatılarak son verilebilir. gizli numara çakal işidir, korkun yoksa sığınmasana bi yerlere. *
1 araba dayak atıp ıslak hortumla dövülmesi gereken ılık götlü.
çağrı yapması bile başlıbaşına bir gıcıklık zaten.
sapıktır efendim. 132 tane çağrı bırakır manyak.
arkadaşlarımdan birisidir, akabinde niye aramadın diye fırça kayar.
yurdum sapığıdır, başka ülkelerde de muhtemelen örnekleri vardır ama daha duymadım.

bir insan neden böyle bişi yapar onu anlamadım. hani eski sevgili yok bilmem ne desem belki ama diyecek bişeyin yoksa neden bu uğraşlar...