bugün

olması gereken kız arakdaştır. yeni bir akımın öncülüğünü yapacak, literatüre geçecek, gittiği her mekanda erkekler tarafından saygıyla anılacak olan kız arkadaştır. atılgandır bu kızlar. şöyleki; hesap geldiğinde hemen atılırlar. hayatta hep iyi yerlere geleceklerdir bu özellikleri yüzünden. ne lan öyle? hesabı öderken erkeğin yanında biten, 'ıı viriyim mi bindi?' diye saçma saçma konuşanlar? 'lan ver tabi gerizekalı soracağına' diyemiyorsun tabi 'yok canım hallederim ben' diyerek geçiştiriyorsun. haa haklarını yemiyim bak, bu laftan sonra ısrar eden kızlarda hayatta iyi yerlere gelecek, ama lafı söyleyip hemen dışarı çıkanları hiç sevmiyorum. sevmiyorum sizi lan..
(bkz: darısı başımıza)
(bkz: duydun mu hayatım)
(bkz: öyle eş bulursan bana da haber ver)
olması gereken ama bir türlü var olamayan cevher.
erkek arkadaşına hesap ödetmeyen kız mecvuttur. güzeldir, hoştur ölümüne kanka olunası kızdır. kendimden biliyorum. (bkz: ölümüne kankayız)
sanıldığı gibi efsanelerde yaşamazlar.
hakikaten var böyle kızlar. ama dikkatli olmak gerek bu konularda ben öderim deyip cüzdanı çıkaran hatta ısrar eden, kanının son damlasına kadar ödemek için mücadele veren ve tek amacı karşısındaki erkeğe yönelik karakter analizi yapmak olan kızlarda vardır ''hmm bakiim ödetcekmi bana'' ama yinede kızlara ödetmemek lazım maalesef biz türkler bu tabuyu yıkamayız.
(bkz: bi an heycanlandın kabul et)
Bunu kredi kartıyla gerçekleştiren ve sözkonusu kredi kartı esktresi erkek arkadaşına kesilen kız arkadaş olması olasıdır.
sevgilisinin godoş olduğunu gösteren kız arkadaştır.
ütopyadır. idealar dünyasında yaşıyordur kendileri.
sözü edilen bir erkeğin kız arkadaşıysa: bir jigalonun arkadaşıdır efendim. yoksa hiçbir erkek hesabı bir kıza yıkacak kadar onursuz olamaz. bak hesapları bölüşsünler ama ona sözüm yok.
en yakın kız arkadaşlardır.
(bkz: tutun kacmasin) *
gittiği her yerde hesapları ödeten kız arkadaştan hallicedir. ikisi de kötüdür.
(bkz: büyük nimet)
hiç görmediğim, tanımadığım, duymadığım kız arkadaştır. hani arada bir ödeyeni gördüm de her yerde ödeyeni görmedim, göremicem sanırım.**
(bkz: ütopya)
imkansızdır.
o kız değildir. travesti falandır. iyice incelenmesi gerekir.
benim tanıdığım kız arkadaştır. 2 çay parasına 100lira vermişliği vardır. yuhtur. ohadır.
evine aylık 7 8 bin lira para giren kızdır. bir yerden çıkartılması gerekir.
erkeğin giydiklerine müdahale eden kız arkadaştır aynı zamanda. ilişkideki asıl erkek o'dur.
Parası bol sevgili hali.
at yalanı .ikim inananı lafı bunlar için söylenmektedir.