bugün

Vicdan.
iyi insanlar.
Umut.

Entry burda.
vijdan be, giderek köreliyor, gitgide yitiriyoruz güzel olan ne varsa.
Olumlu herşey...
Ya da bizler yaşlanıyoruz. Eski günlere, güzelliklere, endişeli özlemler duyduğumuza göre...
Zeka....
sevgim.
kadınlardaki iq seviyeleri..
Laplace donusumundeki fonksiyonlar .
TAHAMMÜL.
insanlık.
hayat ve hayaller.
çekmecemdeki çorap sayısı.
kurbağalar. yıllar oldu görmeyeli. ciddiyim.
Gücüm. Giderek azalıyor. Aksi halde bir zamanlar doğru dürüst ağlayamayan ben şimdilerde dokunsanız ağlayacak modda olmazdım.

Bu vaziyette olmayı ben seçtim ama sorun bi neden seçtim. Zamanında bunu yapmasaydım şimdiki halimden daha iyi olmayacaktım. Sonrasında yaşanacaklardan kaçmak için yaptım. Asi olmamak için...
Final günleri. *
Hayatta kalma motivasyonu.
sözlükteki mantıklı insan sayısı.

(bkz: gayrimüslimle evlenen karı kevaşedir demek)
(bkz: orospu çocuğu olduğunu belirtme yolları)
(bkz: kürt erkeklerinin çok cesur olması)
(bkz: sözlük yazarlarının penis kalınlıkları)
(bkz: türbanlılara somurtkan bir yüzle bakmak)
(bkz: solcuların entellektüel olması)
(bkz: islamcıların insanların hayatını çalması)
(bkz: muhammed peygamber değildir)

ben nasıl bir yere geldim şimdi böyle????? bunlar sadece bugün açılan/tartışılan saçma sapan başlıklar.

özellikle siyasi tarafların birbirine salak salak bok atmasından yıldım. tarafı ne olursa olsun. emin olun siyasi bir kimliğim yok, çünkü hepsinden midem bulanıyor. insani değerleri siyasete alet etme işini herkes yapıyor ve aynı anda ilginçtir ki herkes de buna karşı çıkıyor.
insanların dindar ve dinsiz, sağcı ve solcu, türbanlı ve türbansız, kevaşe ve namuslu, türk ve kürt, erkek ve kadın, fakir ve zengin olarak ayrılıp bunlara göre değerlendirilmesinden bıktım bıktım bıktım.
mutluluk. dışarıda gezerken, otobüste, metroda veya diğer yerlerde gördüğüm herkes mutsuz. bakışları o kadar donuk ki. insanlar artık hayattan zevk almamaya başladı.
Saygı, hoşgörü ve iyi niyet azizim. Dünya gün geçtikçe yaşanması daha zor bir yer oluyor. Üstelik biz bu hale getiriyoruz.
kaliteli yazar.
Türkiye'deki türk nüfusu.
doğadaki ihtiyaçlarımız.
insani ilişkiler. yaşlı insan edebiyatı gibi gelse de bu bir hakikat. düşünün komşumuzu tanımıyoruz ve en kötüsü de tanımak istemiyoruz. bir kendine gömülmüşlük, bir bencillik, bir kaçış..

sonu nereye gider bilmiyorum. ya insanoğlu yeter lan! deyip çıkacak kabuğundan ya da yalnız gebericez. durum kötü.
devrim yaratan fikirler.
güncel Önemli Başlıklar