1. 1.
  harika bir parça...*
  2 ... coskruno
 2. 2.
  bruce dickinson ın sesinin gürlüğünü konuşturduğu brave new world ün kanımca en başarılı parçası.
  2 ... disco inferno
 3. 3.
  lincoln navigator kaza geçirip hurdaya çıkınca cennet ile cehennem arasına sıkışıp bu dünyada kalan ruhu.
  -1 ... roy mustang
 4. 4.
  iron maiden in yaptığı en iyi şeylerden bir tanesi. oysa neden bir fear of the dark olamadığı anlaşılamamaktadır. kanımca, girişteki o gaz şarkının devamında kırılmakta ve gücünü yitirmektedir. kesilen bir tempo hakimdir, istikrarsız olmasından mütevellit olabilir. ama güzel midir? e tabi ki... Gaz mıdır? evellallah muhteşemdir bilem...
  1 ... arcadian
 5. 5.
  iron maidenın 2000 yılında çıkarttığı ve lise yıllarımın sevgilisi olan brave new world albümündeki en beğendiğim ikinci parçadır. birincisi de (bkz: out of the silent planet)
  3 ... doguhan
 6. 6.
  bloodbrothers, out of the silent planet gibi efsanelerle birlikte brave new world un en iyilerindendir. harika ötesi albümün giriş parçası.

  (bkz: up the irons)
  1 ... the way i am
 7. 7.
  erken boşalmış şarkıdır.*

  inanılmaz bir introya sahip şarkı. bu adamlar bu melodileri nasıl buluyor bir türlü anlayabilmiş değilim. başındaki çok güzel olan melodi çok kısa süren şarkılar arasına giren harika şarkıdır.
  2 ... undefined fucking object
 8. 8.
  Kullanıcı adımı almama vesile olan muhteşem eser. Iron Maiden'ın yaptığı en güzel şeylerden birisi. Tabi ki bir Phantom of the Opera, Hallowed be thy name, Transylvania, The Trooper falan değil ama gerek gaz bölümleri olsun gerek ağır çalınan bölümleri olsun her yanıyla mükemmel. Brave New World albümünü Blood Brothers ile beraber sürükleyen enfes eser.
  1 ... ghost of the navigator
 9. 9.
  hükümetin teröristleri allah a havale etmesi konusunu ben açtığım anda aynı başlıkla konuyu tekrar açan garip kişi.
  ... gogli