bugün

daha dünü bile özlüyorum demek ki mesele geçmişte değil, şu anda.
kimi kiloyu, kimi okulu, kimi dostları, kimi şehri.

hiç birini özlemedim lan, elimden gelse tamamını siler yeni bi şehirde yeni arkadaşlarla falan bi hayat kurarım.
eskiden de öyle pek arkadaşım yoktu; hatta sevgilim filan da... ama neticede daha büyümemiştim, birçok şeyin farkında bile değildim. evet, birtakım sağlık sorunları da yaşamıştım ama her şeye rağmen geçmişi fazlasıyla özlüyorum be sözlük. çok değil, sekiz sene öncesine dönebilmek için hayatımdaki birçok şeyden vazgeçebilirim şu an ama işten geçti tabii.
yaşlanmaya başladığınızın alâmet-i farikasıdır.
Gün geçtikçe ddaha artan duygu. Sanki aylar önce değil de yıllar önce yaşanmış gibi his de promosyon gibi.
Galiba ne kadar mutlu olursak olalım daima özleyeceğimiz bir şeyler olacak. Sonu yok, en az hasarla geçiştirelim.
afedersiniz yarrak gibi bi duygu. mutsuzsanız hep mutsuz kalın.
şimdi, geçmişte "ne kadar boktan bir hayatım var" dediğim dönemleri bile özlüyorum.
benim gibi özlemek duygusunu pek sindirememiş bünyelerin hissettiğinde garipsediği durumdur. bazen kendinle başbaşa kaldığında şöyle bir hafızanı yoklarsın ve geçmişte sövdüğün günleri bile ne kadar çok özlediğini anlarsın. garip gelir, çünkü sen taş duvar gibi sandığın kalbinin yumuşadığını ve gitgide eridiğini hissedersin. özlem bazen tatlı bir duygu fakat en kötüsü geçmişe özlem çünkü geri gelmeyecek.
çok boktan bir durumdur.
Her insanın yaşamaya mahkum oldugu acı gerçek.
geçmiş. özlüyorsan hala geçmemiş. -miş'li geçmiş zaman bundandır belki hep masallarda kullanılmış. ve beynimizin fazlaca oyununa gelmişiz. zira sadece 'iyi' olanlar kalmış. kötüler silinmiş. senin suçun mu? değil. sen suçlu değilsin. sürekli mutsuz olmak kazanılmış bir yetenek değil. dna'sında kodlu insanın.
geçmişteki insanları değil de geçmişteki hallerimi özlüyorum, pervasızdım mutluydum. neler oluyor aklıma.
her insanın başına gelen olaydır.

şuandan daha çok mutlu olduğun günlere dönme isteğidir.
Yaşanılan günlerin mutsuzluğundan kaynaklanır.
Ezik insan eylemi.
geçmişe çare bulunmaz da en çok hangi günü tekrar yaşamak isterseniz diye sorulduğunda yarını derim .
Hatalarından pişman olup geçmişe gitmek isteyen insan eylemi.
biz büyüdük ve kirlendi dünya.
ilk entry 2006'da girilmiş. ben o dönemi bile özlüyorum varın siz düşünün ülke ne halde.
klasik bir eylemdir , büyütmeye gerek yok.
mutlu olunan zamanları özlemek. dertlerin olmadığı, her şeyin yolunda olduğu zamanları özlemek. aynı zamanda hiçbir şeyin artık eskisi gibi olmayacağını bilmek.
2002 öncesinde şu an yaşanan olaylar genellikle boktan bir ortadoğu ülkesinde yaşanırdı, ekektriklerin kesilmesi, büyük hırsızlık falan. biz de şaşırırdık ne insanlar var yazık diye. aynı boka bizde battık. akp öncesi dönemi özlüyorum.
içinde bulunmak istemediğim için eşşek gibi çalıştığım durum.
neden mi pişman olmamak için.
(bkz: pişman olmak)
Özet... CAMFROG SÖNMEZ(paltalk), MSN, SAMSUNG E250, DJ AKMAN(son nefes), NORM ENDER(eksik etek), CEZA(holocaust), KNIGHT ONLiNE, COUNTER STRIKE SOURCE, silkroad online, HALF LiFE, HAYAT BiLGiSi, iNTERNET CAFE, NEFRET(istanbul), CASH FLOW(hayata küstüm) FiFA 2005, GTA ViCE CiTY, SMS, LEBLEBi TOZU, MAHALLE MAÇLARI, WALKMAN...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar