bugün

15 gune kadar solar ve gider.
oksijenli su, hint kınası, kına taşı* peroksit* maddelerinden elde edilen karışımla yapılan dövme. tarifi;

bir şişe oksijenli su içine iki tablet peroksit atılır, eriyene kadar iyice karıştırılır. su ya da cola kapağının içine bir çay kaşığına yakın hint kınası koyulur. daha sonra iyice ezilmiş halde olması gereken* kına taşından da yarım kaşığa yakın koyulur.

bu iki madde ilk olarak karıştırılır. daha sonra damla şeklinde ve karıştıra karıştıra oksijenli su ve peroksit karışımı dökülür. tabiri caizse yoğurt kıvamına gelene kadar karıştırılır. kürdan ya da ona benzer* bir şeyle vücuda işlenir. tabi önce güzel bir kataloğunuz ve asetatlı kalem ile aydınger kağıdınız olması gerekir. şekli vücuda çıkarmak için öncelikle şekli aydınger kağıdının üzerine çıkaranız gerekir.

daha sonra şeklin vücutta, tıpkı katalogda göründüğü gibi durması için tersinden bir daha çizmeniz gerekir. en sonunda çıkan şekli, rolon ya da benzeri nemlendirici bir madde yardımıyla* vücuda çıkartılır. ve elimizdeki karışımla boyanır. işlemden 1.5 saat sonra yıkanması gerekir. yıkarken çok fazla abartmayın rengi solabilir. güle güle kullanın.

(bkz: sakın evde denemeyin)
(bkz: şaka lan şaka)

edit:yavrum istediğin kadar eksi oyla ben bu işten bok gibi para kazandım.
altay ın son kasetınde dinlenmesi gereken şarkılardan birinin adı.
özellikle tatil yörelerinde yeni yetmelerin diğer arkadaşlarına caka satmak için vücuduna yaptırdığı resimler.
hint kınasıyla yapılan dövmedir etkisi genellikle 1 hafta içinde geçer.
cipsten çıkanları tüm çocukların yaz boyu koluna, bacağına, boş bulduğu yere yapıştırdığı dövmelerdir.**
pek bir şeye karar veremememiş ama hava atma çabasıyla dolu bir 17 yaşındaki gencin dileğidir kendileri. kadıköyde 2 ytl ye 6 tane japon harfi alabilir kendileri bakkallarda. afiyet olsun
"madem ki geçici o halde neden yaptırıyorsun" diye düşündüğüm ama dillendirmediğim olay.
ebeveynlerin kalıcı dövmeye izin vermemeleri nedeniyle başvurulan durum.
kalıcı dövmenin nasıl duracağını merak edip yaptırılabilir.
zaten yapmacık olan bir zımbırtının dahada yapmacığıdır. alacan geniş bağaajlı araba dürbünlü tüfekle vuracan bunları.
dünyanın en imitasyon, çirkin görüntüsüne sahip saçmalıktır. her gören gerçek olmadığını anlar. dövme bir şekilde asi yaşam tarzının bir öğesi olarak görülüyorsa geçici dövme de bu kadarını g.tüm yedi durumudur.
genelde güneş altına dalt.şak yatılan yaz aylarında yapıldığından mütevellit, deriden çıkmasıyla iğrenç bir iz bırakan dövme çeşidi. kedi patisini 5 parmaklı yapan geçici dövmeciler de mevcut, belirtmeden geçemedim. alkollü müdür nedir.
(bkz: gecirici dovme)*
Kalıcı dövme yaptırmaktan ,yüksek ihtimalle tırsan ama dövmeye özenen kişilerin can kurtaranı.

Dün gece tanımadığım bir cineye sırf kolunda geçici kaplan dövmesi var diye usulca sokulup

"Yemedimi lan" dedim.
kısa zamanda geçtirip giden dövme. giderken de birden boşluğa düşmemeniz için net bir şekilde var olduğu sürenin beş misli süreyle bulanık, ha gitti ha gidecek şekliyle oranızı buranızı işgal eder.
genelde tatil yerlerinde 12-17 yaş arası gençlerin yaptırdıgı dövme.
genelde tatil yerlerinde 12-17 yaş arası ergenlerin yaptırdığı dövme.
dövülmez, sürülür...
filmlerde yapılan dövme çeşiti. sağ omuzdan sırta doğru ejderha dövmesi yaptırasım var benim de.
koca koca adamlar yaptırmıyor mu, çok sinir ediyor beni.
bi türlü geçmeyendir. 2 yıl dediler 3. yıl. hala duruyo.
Ellere değişik bir hava katarak çok şık duran dövme şeklidir.

görsel
görsel

Edit: ayrıca kezbanoviç hareketlere sebebiyet verendir.
Tamam kızlar tamam vurdunuz öldüm.
Şimdi dağılabilirsiniz *
Ele degisik havayi katan dovme degil parmaklari allahin carpmis olmasidir.
Vücut sanatıdır. Hint kınasıyla yapmak tam bir eziyettir. Kurusun diye beklemek başka sıkıntı, silinmeye başladığında da çıkartmak başka bir derttir. Artık geçici sprey dövme setleri aracılığıyla da kolayca yapılabilmektedir. Geçici sprey dövmeleri çantada taşımak mümkündür. Yaz aylarında hayat kurtarmaktadır. Hızlıca uygulanabilir ve istenilen zamanda alkollü bir solüsyonla çıkartılabilir. Çin mallarından hazzetmeyenler ve AB Standartlarına uygun geçici sprey dövme arayanlar e-dövme adlı siteye bakabilir: [http://e-dovme.com/]