bugün

kendi kararıyla sıçmaya bile gidemeyen angutların anlayamadığı güçtür. kendiliğinden gelişen ve vicdan sahibi herkesin katıldığı, desteklediği eylemlerdir. vicdanı olmayan götler de hâlâ 'ne oldu da böyle oldu' diye götünü yırtar.
(bkz: kemalizm)

(bkz: yeşil sevgisi)

(bkz: ülkenin yarısındaki rte antipatisi)
Gazdır, evet gaz. çok çabuk gaza geliyoruz.
tamamı ile halkın gücüdür.
cumhuriyet halk fırkasıdır.
(bkz: halk)

(bkz: diktatöre nefret)

(bkz: birleşme duygusu)

(bkz: polis terörü) bana göre asıl sebepler bunlar.
(bkz: kuşum aydın)
itiraf ediyorum dış güç falan aramaya gerek yok, söz konusu olayların tırmanmasına sebep olan direnişçileri aşağılayan, ethemin abdullahın öldürülmesi sonrasında olayları kaşıyan dediğim dedik çaldığım düdük şeklindeki provakatif söylemleri gerçekleştiren tek güç benim yani faşo ağa valla bak.
dün akşamki bir panelde katılımcının bir tanesinin tespiti üzerine yabancı stk lardır diye düşündüğüm güçtür.
halktır.

bir de önündeki .. vardır. onu yazamam.
(bkz: )mesele x değil hala anlamadın mı diyen zihniyetin dayanağıdır. otu boku,samanı tezeği, "bir takım odaklar"a bağlayıp,özeleştiri yapmaktan,takındıkları tavrı düşünmekten aciz olan insanlardır.
(bkz: dedemin osuruğu)
Finansman olarak alman devleti, insan olarak bir kısmı bilinçli pkklı anarşistler bir kısmı ise garibim vatanın elden gittiğini sanmış yeni yeni gözü açılan koyu kemalistlerdir.
havanın güzel olmasıdır. hava güzel olunca millet toplanıyormuş. okan bayülgen yorumudur.

http://www.youtube.com/watch?v=qmkJz2FGDNM

edit : 17 aralık operasyonunun tarihi çok yanlıştı. aralık ayı hava soğuk kim çıkar dışarı.
Final haftasında stresi atmak lazimdi topraga basmak istedik.zevkine de biber gazi yiyip tomalardan kacalim dedik.aslinda orasi bizim küçük lunaparkimizdi boyle topluca sıkıldıgımizda gidiyoruz.
(bkz: haci bi sacmalama)
halk sevdasi.

neoldu korktunuzmu?.
kedidir kedi!
Halktir. Diğer %50 yani. Hani su evlerinde zorla tutulmayan, özgür irade sahibi halk.