bugün

efenim bu tip hatunlar bir de prim yapmak, sözlüğün tatlişi, kankişi, cancişi, tombişi, minnoşu olmak için zirve düzenlerler. bitsiz, kepeksiz ve ahenkle dans eden saçlar misali zirve mekanlarında koştururlar. zirvede tanıştıkları yazarların nickaltlarına, yazarı bolca öven afilli entariler giydirmeyi sözlük yazarlığı sanarlar. giydikleri afilli entarileri üzerlerine pek bi yakıştıran moda ikonu timsali bazı yazarlar da bu hanım kızlarımızın popülaritesini arttırırlar.

(bkz: sözlükte popülarite arttırma yolları)
ezik olan hatunların sözlükte popülaritesi artar mı bilmem, zekasıyla bir şekilde arttırmıştır elbette popülaritesini. allah tan reva mı bu peki?

ezik değiliz, büzük değiliz, allah a şükür bir isim yapmışız efendilik bazında. ayrıca gıda sponsorum var, kıyafet sponsoru, eğlence sponsoru, gönlümüzün sponsoru, ıvır zıvır sponsoru ulan her sponsor var. üstelik bunlara sadece çene kullanıyoruz, bir tele bakıyor, iş başka şeye geçmeye başladığı an topuk,tık yok.

parmakları çalıştırınca olmuyor demekki bu popülarite, yahu içinde o kadar çok şey var anlatılacak bu enayi dürzülerin topuklayınca ettikleri tehditler vs. ama anlatılacak burjuvazi konularla sözlüğü bunaltmak istemiyoruz. değişik konulara yöneliyoruz, karma - 36 dan arada aşağı iniyor, sonra wın -40. gerçeklere dayanamıyorlar, sahte o -7 lik hatunların girileri de ondan bebeğim.

bu arada ne iş yapıyordun sen? *
sözlükteki süper yakışıklı, zengin, zeki ve aynı zamanda herkes tarafından sevilen, popüler erkek yazarlara gıptayla bakan zavallı yazarlardır, diş telleri vardır bunların bir de böyle kazma gibim burunları, etekleri ayak bileklerine kadardır,

herkesi lisede sanan yazarın sanrısıdır, üniversite seviyesindeki hiç bir yazarın popüleriteyi umursadığını sanmıyorum zira.

edit: genç liseliler seri eksilemeyin lan tamam ağlamayın sizde seviyelisiniz(:karmanın ebesine atladınız amk
Bütün hayatı kendisini birilerinin beğenmesi sanan, biri onun için iyilik yaptığı zaman o kişiyi keriz yerine koyan ama aslında her zaman gerçekten kaybeden tek kişi olduğunun farkına varamayacak kadar dar görüşlü kız modelidir. Bu kadar abazan varken kendilerini kraliçe zannetmeye devam ederler. Tek yapabilecekleri kendilerini kandırmak ve orospu olduklarıyla kalmaktır ama bunu anlayabilecekleri kapasiteye de sahip değildirler zaten!
(bkz: paylaştığın için teşekkürler)
gerçekte ezik olan beylerin sözlük popülaritesi gibidir. karşı cinsle uğraşarak elde edilir.
gün yok ki kadın popülaritesiyle ilgili yorumlar yapılmasın. sürekli birileri bundan rahatsız. birileri kim? elbette erkekler...
*
hemen hemen her sözlükte olan durumdur. sausozlukte obirazsihilidir gibi örneklerine sıkça rastladım ama beni pek ilgilendirmeyen durumdur. kimleri ilgilendirdiği ise muammadır. (bkz: bir sevgili bulma aracı olarak sözlük)
gerçekte ezik olan erkeklerin bayanlara sataşarak sözlükte prim yapması ile eş değer olay.
(bkz: yalandan ezik olmak)
(bkz: keşke öyle demeseydin)
genelleme yapmamak kaydıyla üzücü lakin gerçek önerme

bunu sadece sözlük sınırları içerisine çekerek birilerini zan altında bırakmak doğru değilsede genelde internet deniyen sanal alem içerisinde durum anlatıldığı şekilde bu her iki cins içinde geçerli tabi lakin bu silahı kullanan kişilerin cinsiyetleri büyük ölçüde dişi...
tanım:klavye üzerinden sallayan bir tespitçinin yalana dayalı gözlemi.
asıl eziklik sözlük yazarlarına isim vererek orospu demektir. popülerlik olma kaygısı ise artık arkadaşlık teklifini reddettiklerindenmidir yoksa yüz vermemelerindenmidir nedir onlara iftira atmaktır. ve tutmadığı zaman yeni bir nick alıp sözlüğe geri dönmektir. kendi arkadaşlarını çağırıp başlıklarını canlı tutmaktır.
ayıp olan ise senin tüm bu hakaretlerine göz yuman moderasyonun tepkisizliğidir.

edit: kelime ve harf hatası düzeltildi.
gerçekte ezik olup sözlükte popüler olan bir hatun kişisinin hışmına uğramış zavallının feryadı şeklinde anlaşılması gereken beyanat. sözlükteki 2. gününde tespit canavarına dönüşen nesle aşina değiliz.
(bkz: kızlarla diyaloğa girebilmek için polemik yaratmak)
sözlükte yazar olan bir hatundan ayar yemiş erkek söylemi. çok acımış belli ama geçer diyoruz kendisine.

(bkz: kedi ciğer ilişkisi)

edit: ayar yiyenler isyanda!
(bkz: laf söyledi bal kabağı)
(bkz: var böyle bir şey)
valla ben henüz hiç bir kız yazar ile ilgili herhangi bir şey okumadım. demek ki o kadar da popüler değillermiş *
Niye Başlık gerçekte ezik olan hatunlar şeklinde? gerçekte ezik olupta sözlükte popüler olan erkek yokmuş gibi. Herkes birbirine yükleniyor işte karşı cinx karşı cins diye . Ha başlıkta hatun yerine insan yazıp genelleme olsaydı yazacağım şeyler vardı ama bu başlığa ancak bu yorum hadi eyvallah.
Bi grup ''gerçekte ezik olan hatunun'' koalisyon oluşturup mesaj yağmuruna tutacağı başlıktır bu. Yarası olanın gocunmasının olağan olduğu bu durum için bu tip hatun tipini kendi haline bırakmak ayrıyetten başlık içinde ki her türlü çamur atma girişimlerine de kıçınızı dönerek karşılık vermeniz tavsiye olunur.

Dikkat dikkat! Bunu yazan da hatunmuş!
sözlükte amele yazarın çok olmasından dolayı kaynaklanan durum.
içlerini dışlarını buraya döktükleri için, dışarıya yapacak pek bir şeyleri kalmadığından kaynaklanır.
(bkz: Sözlük kızlarının gereksiz popülerliği) diye bir başlık açacaktım lakin buda isteğime gayet uygun.

Bakın kimseyi, tenzih etmiyorum. Söz meclisten dışarı demiyorum. Uludağ sözlüğün bütün kadın yazarları gerçek hayatlarında silik karakterlerdir. Egoları, özgüvenleri sarsılmıştır.

Onlarda bu özgüvenlerini tazelemek adına, bu platformdaki abaza kardeşlerimi kullanırlar. Bu Abaza kardeşlerimin çoğu zaten 16 yaşında falandır.

Bu kızlarımızın bir tane tanım içeren entrysi yoktur. Ancak oraya buraya sararlar. Ulan hadi tanımı geçtim. Bari 100 karakteri geçen entryniz olsun. Varsa yoksa sözlük kızının şurası burası. Bu kızlarımızı forum sitelerine gitmesi, Uludağ sözlüğün geleceğine büyük fayda getirir.