bugün

elinizde 105 adet tuştan oluşan bir klavye olduktan sonra ; sizden elit , sizden modern , sizden delikanlı , sizden güçlü , sizden kıl tüy , sizden bok püsür yoktur bu hayatta. öyle gözükür. çok fazla örnek vermeden anlatmak isterim , sizleri sıkmadan canlar! bir başlık gördüm kanım dondu. bir gecelik ilişkiyi aldatmak sayan insan güruhu idi bu başlık. ve altında yazılmış tabi canım aldatsın önemli olan yürek kalp falan fıstık. atma recep din kardeşiyiz lütfen! reelde başınıza gelse sevgilinizi , ya da karınızı başkasıyla yatarken görseniz ve size deseki '' yapmaa recep bir gecelik ilişkiyi aldatmak sayan insanlardan mısın yoksa çok banaaal'' ne yapardınız? bu ancak kimler için geçerli hemen belirteyim sağlıklı bir insansa şayet 2 evladı vardır , onlar için yuvasını yıkmaz , eşine katlanmak zorunda kalır. kadındır. çocukları için katlanır! aksi takdirde kimse boynuzlanmanın gününü , saatini hesaplayıp bir gece canım moderen olmak lazım deyip sineye çekmez. aklı başında ise tabi. gerçek hayatta katlanamayacağımız durumları burada soğukkanlılıkla yazmazsak kendimizi kandırmamış oluruz.
reelde erekte olma problemi yaşayan er kişilerin, sol framede zenci tavırlarıyla yazmaları ve mezhebi geniş imalarda çakma entel durumlarından çıkabiliecek alternatif önermedir.

(bkz: sözlük bunlara pipi bul lan allahsız)
KLAVYEDE ŞAHAN KESiLMEK GiBi TAVIR VE DAVANIŞLARIN iÇiNDE BULUNDUĞU BiR KOMPOZiSYONDUR. *
Alter egosu ile yazan yazar eylemidir.
sanal dünyada sıklıkça rastlanan eylem türüdür. yapmaktan ziyade toplum baskısı yüzünden içinde sakladığı sapık duyguları dile getirmektir.
sanal hayatın sağladığı özgürlüktür.

(bkz: ayda 14 99 a istedigin kisi ol)
(bkz: hic cikarmadan bes posta atmak)
(bkz: ayni anda dort kizla birden yatmak)
(bkz: celebritylerle el ense gote parmak olmak)
(bkz: tanri ile aracisiz konusmak)
(bkz: uc kisiyi tek basina benzetebilmek)
(bkz: yazdigi her konuda duayen olmak)
(bkz: tarihi konularda devrim niteliginde tespit yapmak)
(bkz: seri olarak herhangi bir sey yapabilmek)
bunlar hep sözlükte yapabildiklerimizdir.
bazı insanları zan altına bırakan nanedir.

ben de bir salaklık gördüm bu işte, hemen size anlatayım canlar! kanım dondu vesselam. benden elit , benden modern , benden delikanlı , benden güçlü , benden kıl tüy , benden bok püsür yoktur bu hayatta. öyle gözükmez, öyledir. ilericinin bir anda nasıl kafayı sıyırıp sapıttığını ya da ahlaktan dem vuranların nasıl bir anda genital bölge uzmanı olduğunu görünce insan ister istemez hepsi olabileceğine kanaat getiriyor bu folloş ortamda.

şimdi gelelim kanımı donduran salaklığa. öncelikle belirtmek isterim ki başlıktan başlığa laf taşımak pek bir moda olmuş. madem öyle alın ulan! tümevarım yönteminden yürüyenlerin sonu haraptır der peygamber efendimiz. şaka lan şaka ben diyorum. şöyle ki; diyelim ki benim sevgilim bana geldi "ben teker teker basaraktan yürüyeceğim geceleri" dedi. ben de olur zaten ben de bunu istiyorum dedim. geldim buraya da yazdım. arada bir yaşanmışlık farkı var mı? yok. sen böyle olmadığını nerden biliyorsun? bilmiyorsun. o zaman kes traşı, popondan nağmeler değil top 10'dan nağmeler duyalım. bu bir.

ikincisi bu ve buna benzer çok örnek var sözlükte. bazı yazar tipolojileri gece yarısından önce ahlak bekçisi gece yarısından sonra cinsel ilişki uzmanı. bunu görüyoruz, deşifre ettirmeyin. kalp kırdırmayın. keza ben kalp değil kafa kırmasını severim. neyse desem ki ben "en ahlaklı geçinenleri aslında en ahlaksızlarıdır". ne olur? tümevarımcı ile aynı olurum. tümevarımcı ile aynı olacağıma elit olur, kafaları tokuştururum vesselam.
entry girmek.gerçek hayatta entry girilmez.
kişilerin gerçek hayatta tehdit edemeyecekleri insanları sözlükte özel mesajlarla tehdit etmeleri buna örnektir.

mesela kimisi siz entryinizi girdikten sonra gelir özel mesajla "hopp, alüü akıllı ol" der. şimdi bu eylemi ele alalım. bu eylemi bana hayatta kaç kişi yapabilir? kimse. bunun güçle alakası yok tabii hemen delikanlılığa vurmayın. bunun nedeni hayatımda bana bunu söyleyebilecek potansiyele sahip cücük beyinli tiplemeleri bulundurmayışımdır. bu durumda beni tehdit eden kişiye öküz dersem bu bir tezat oluşturmaz sadece tespittir. ama öyle götten göte tespit değil. çünkü görsem her zaman derim.
(bkz: hello i am john i am 20 years old)
(bkz: hanıma fırça atmak).

k.k.m: bana bak kadın senin ağzını burnunu kırarım.

edit: az sonra silerim ben bunu. neme lazım.
(bkz: yazdiklarini gercek hayatta konusamayacak yazar)
tanım içerici entryler girmek en başında gelir.
hemen her sözlükte varolan durumdur. ve her başlıkta örnekleri mevcuttur.
kanat takmadan uçmak, istenilen yere konmak...
peşinde 5 tane kıro abaza olan kısa boylu bıyıklı bi kıza
normal yaşamda ne olduğunu söyleyememek ,(evet ben ciğerim sen kedisin tavrına girecek) daha beter deliricez.
burda içimizdeki tüm hıncı böeeeaarrnnngggh diye kusmak.
sozlukte temsil ettigi kisilik kendisine ait degildir.
daha gecen gun ilkini gerceklestirdigim eylem. sozlugun en yuksek tepesi olan l nin ucuna bagladigim gibi bir ip yapiverdim bi bungee jumping. persembe gunu icin de yumusak g nin gobeginde uzay mekigiymiscesine ziplayayim diyorum. nasipse, bu haftasonu sozlugun baglantilarini kullanarak pentagon a ulasicam, bi fuze de bush a ben gonderiyim diyorum.
(bkz: feel like a star)
kendini sözlükte tatmin etmektir.
Dünyayı kurtaracaktır. Ekranın arkasından.
hatılarsanız timoshcuk.
çoğu yazarın uzun zaman kalıp da egosunu tatmin ettiğini sandığı yanlış. kerizlik.
Klavyede 105 adet tuş olduğunu gerçek hayatta bilmezsiniz ama sözlüğe yazarken sayarsınız. bu da gerçek hayatta yapılmayıp sözlükte yapmak kapsamına girer.