bugün

Gelir,
Beklemediğin anda,
istemediğin zamanda..

Lâkin karşılıklı olur mu orası muallak..
Bilemiyorum bir fikrim yok. Belki gelmiştir de fark etmemisimdir veya edecek kadar fırsat vermemisimdir.
Yine bülent ortacgil ve fikret kızılok dinlerken aklıma acaba bu ikisi kadar uyumlu olabileceğim biri çıkacak mi karşıma düşüncesi geldi. Birinin sustuğu yerde öteki başlıyor şarkıyı alıp götürüyor, diğerinin söylemek istediklerini söylüyor. Bazen ikisi de susuyor veya birlikte söylüyor ama ben bütün şarkı boyunca cok keyif alıyorum bu hallerinden sesleri birbirine o kadar uyumlu ki ruhum doyuyor.
Bir gün biri benim de sustuklarımı söyleyecek mi acaba ya da ben o sustuğunda gözlerinden ne demek istediğini anlayabilecek miyim. Aşık olmak, sevmek, uyumlu olmak cok guzel duygular ama bana ne kadar yakın beni ne zaman bulur kestiremiyorum. Belki de ben müsaade etmediğim içindir kalbime öyle bi4 set çekmişim ki zamanı gelince yıkılacagına toz duman olacağına inanıyorum.
Her seyin zamanı var ve ben sabırla bekliyorum.
11 sene sonra gelir. Ama işte zaman yanlış oluyor o zamanda.
Evimde bir başıma çayımı yudumlarken gelmeyeceği kesin.
Tam bitti artık, hayatta gelmez, bu sondu, inancım kalmadı dersin bir bakarsın seni o girdabın içine alıvermiş. Bu her konuda böyledir ümidini kestiğin, beklemeyi bıraktığın an gerçekleşir her şey
Gelmez. Gerçek aşk diye bir şey yoktur. Manganın da dediği gibi her aşk bir gün ölümü tadacaktır. Siz o yaşadığınız aşkı bitene kadar gerçek sanacaksınız ve bir gün gerçek aşkın olmadığını öyle ya da böyle anlayacaksınız.
En boktan vakitte gelir azizim.
kahve fallarında hep 3 vakte kadar geliyordu ama rötar yaptı galiba.
"Bekleme yapma devam et" ikazıyla karşılaşılacak durum.
Hiç beklenmedik anda gelir.
Bilemezsin.
Yoktur öyle bir şey. Beklemek beyhude çabadır.
Gelmez.
3 4 haftaya gelir gibi.
Geldi kaçırdım artık gelmez .
bazı kişiler adına '' asla '' yanıtını taşıyan soru. boşuna beklemeyin. olmuyor işte.
Kargo firmasına bağlı.
gelir evde bulamaz aynı kargo gibi.
olmayan şeyi beklemek hayal kırıklığından başka bir şey değildir.
Bilinmez.
Ben kaçırdım tekrar gelirmiki acep.
Aramaktan vazgeçip yorulduğunda.
bence içimizdeki açlık doymayacak hiçbir zaman. çok araştırdım çok inceledim. ne ile karşılaştım biliyor musunuz? birisi diyor ki bu açlık zikir ile dolacak. insanların kalbine cennetin güzellikleri, sonsuz yaşam işlenmiş. yaradılışımız böyle imiş. bizler aslen bu dünyaya ait değiliz. bu yüzden doyamıyoruz. dibine kadar sevemiyoruz, dibine kadar sevilemiyoruz. çünkü sonsuza kadar bu dünyada kalmayacağımızın farkında, her çiçekten bal almak için vakit dar. durup da düşünmüyoruz.
7:15 vapuru zamanında gelir de, o aşk gelmez aga. ona dair umutlarımın üzerine boeing 747 düşeli çok oluyor. yalan yalan. boşuna beklentiye girmeyin, sonra üzülürsünüz.
Gelirse ekime gelmezse kasıma deyin geliyor. Test edildi, onaylandı.