bugün

buralarda bir yerde olan kızdır. *
izlediği romantik komedilerden gereğinden fazla etkilenmiş kızdır.
sadece asosyal olanlarının değil, hemen hemen tüm türk kızlarının kendilerini kandırdıkları söz, oldu canım siz bekleyin daha beyaz atlı prenslerinizi, gelir o da bir gün.
(bkz: sıdıka)
kendini aşkın kuzeyi olarak görür erkeklerin kalbindeki pusula sanki onu gösterecekmiş sanar ve 50 yaşından sonra teyze olarak evlenme programlarına katılır.
o kız bence ömrünün sonuna kadar beklesin tabi gerçek aşk die bişey varsa
5 yıl sonra dest i izdivaç'a katılıp koca aramak zorunda kalacak kızdır.
uzun bir süre daha bekleyecek olan kızdır.
çoook bekleyecek olan kızdır. Oturduğu yerden başarılı olan tek canlı tavuktur unutmasın.
(bkz: desperatelife)
deşifre olduk, böyle düşünen başka kızlar da mı varmış?
öyle bir dünyanın olmadığını fark edemeyen kızdır. pembe gözlükleri çıkarma vakti gelmiştir.
(bkz: ev kızı) Dünyası ufak ama hayalleriyle yaşayar ve hayallerinin arasındadır bu 'birgün beni bulacak' sloganıyla yaşarız.
beyaz atlı prensini beklemektedir. ata kalacaktır haberi yoktur.
gerçek aşkın onu bulması için hiçbir çaba sarf etmemiş, bakımsız, evden dışarı çıkmayan, buluşup bir acı kahve içecek arkadaşı olmayan kızdır. sosyal medyada hiç tanımadığı 3 5 takipçisine çok yalnızım böhühühü gerçek aşk beni bul artık yerim çok kolay evde seni bekliyorum yazan kızdır.*
asosyal yaşayıp da bulunuyor asıl. özellikle de sahtelerden ayırmak daha kolay oluyor. ortada gezip yanılma olasılığı çok yüksek.
eski aşklar masal olmuş diyeceğim kızdır...

zor bir hayat yaşıyoruz. aşka yer kalmadı.

vazgeç çocukluktan, büyü güzelim diyeceğim kızdır...

hayat zalim...