bugün

apaçık bir gerçektir.

gerici yobazlar türkiyeden kovulmalı ve sınırların dışında recm edilmelidirler.

http://www.youtube.com/watch?v=NRjoP6o4mMM
'gerici yobazlar'dan kasıt dindar kesimse, son derece aptalca bir tespittir.
oysa bu devlet ne çektiyse kemalistlerden çekmiştir, hatırlatmakta fayda var.
Öncelikle , müslüman arkadaşlar , şu kısımda çok büyük yanlışlar yapmaktasınız ; Allah Kuran’da her zaman dini yozlaştıranlara , dini işine geldiği gibi çevirenlere karşı uyarmıştır. inanmayanlara ise şevkatli ve iyilik ile yaklaşın , onlara dinimizi Allah yolunu öğretin demiştir.

Ateist arkadaşlar sizinde en büyük yaptığınız yanlış , inananları küçümsemek , onların salak olduğunu düşünmeniz ve onlara hakaret etmenizdir. Hiç kimsenin inancına laf etmek hiçbir kesime düşmez. Ne dincisi ateistine , ne ateisti dincisine küfür etme hakkına sahiptir.

Bunun dışında laiklik tartışmaları bile din kavgasına dönüşmekte. Laiklik siyasi bir terimdir , olması yada olmaması durumunda ülkemizde ne gibi şeyler olacağı mantıklı bir biçimde tartışılır , küfür etmek , karşınızdakini küçümsemek hiçbir şeyi değiştirmeyeceği gibi sadece sizi küçültür ve karşınızdakini daha fanatik yaparsınız. Mantıklı olarak tartışılmalı. Biz akıllı/zeki bir nesiliz. Önceki nesillerin hatalarına düşmemek gerekli. Örnekler olarak ;

sağcı - solcu (darbe)
kürt - türk (savaş eşiğinden ve ülke bölünmesinden dönme)
alevi - sunni (iki tarafta bu tuzağa düşmedi)
ermeni - türk (maddi - manevi üzerimize geldiler)
laz - çerkez (lazlar yemedi)

şu an için ;

laik - yobaz (ülke bölünmesi için)

Hepimizin dedeleri vardı Çanakkale’de. Merak etmeyin , laik tarafda yobaz taraf da "lan Türkiye’ye saldırıyorlar" desen savaşa gider koşa koşa. Ama bizi birbirimize düşürmektir amaç. savaşta omuz omuza gideceğimiz adamlarla kendi ülkemizde düşman oluyoruz. Dikkat edin bunlara.

Laikliğin karşıt kesime kötü gelmesinin bir sebebi Kemalist kesimdir. Bazı Kemalist arkadaşlar olayı abartarak Atatürk’ü Allah ile karşılaştırmaktadır , buda inanan kısmı hem Atatürk’ten hemde bu karşıt görüşün savuduğu herşeyden soğutmaktadır. Keza bazı abartan Kemalist’lere , Atatürk mezarından çıksa “beni Allah ile Hz Muhammed ile nasıl karşılaştırısız , ben insanım , ben Atanızım , beni putlaştıramazsınız! Şu ezanlarki şehadetleri dinin temeli ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli diyen Mehmet Akif’i ayakta dakikalarca alkışlayan benim , kendine gel!!” der şamarı koyar ağzının ortasına. Fakat bunun yanında bazı yobaz kesiminde Hz Muhammed çıkıp gelse “ben sana kibirini ört insanların kusurlarını yüzüne vurma , onlara iyilikle yaklaş demedim mi? Sen kendini üstün görerek o insanlara , Allah’ın yarattıklarına nasıl küfür edersin? Bu küfürler nedir , bu nefret nedir densiz!” der. Yani anlaycağınız iki tarafta da sorun vardır.

Bu sorunun başlıca sebebi de böyle olunmasının istenmesidir.

Lütfen arkadaşlar. Daha akıllı olun , daha yapıcı olun. Sırf karşıt görüşe küfür etmek için birşeyler yazmak yada paylaşmak size hiçbir fayda sağlamaz. Sadece size ve karşıt görüşünüze nefret kazandırır ve ülkenin bölünmesi için ön ayak oluşur. Lütfen dikkat edin...

Hiçbiriniz , hiçkimseyi küçümseme , kusurlarını görme yada aşağılama gibi durumlara girip de insanlığını yitirmesin.

Herkese iyi günler.

edit : yemin ederim bu entry i eksi oy veren arkadaşı anlayamıyorum. bana özel mesajla sebebini belirtirse sevinirim gerçekten.
eksik söylemdir, doğrusu: "dinci yobazlar ile kemalist yobazlar türkiye'nin belasıdır" şeklinde olmalı...
ülke elden gitse bile tek derdi üniversiteye türbanlı sokmak olan aklı evvellerin bu ülkenin başına bela olması durumudur.

hepsinin recmi vaciptir.

kurtulsak keşke hemen...
Zamanında o gerici yobazlar sayesinde kurtuluş savaşının kazanıldığını ve bugünlere gelmemizde en az atatürk kadar onlarında payı olduğunu bilmeyen ya da düşünemeyen insanımsı beyanıdır.

Bu ülkenin asıl belası ; kemalizm , komuniz , anarşisizm , dincilik ve aşırı dindir.
(bkz: tatlı bela) denir ona.
bunu diyen insanın "düşünce özgürlüğü" diye yırtınması ve başörtüsünün siyasi kimliği ortaya çıkardığını bu yüzden yasaklanmasını savunması ve aslında olayın "kendi işine gelen düşüncelerin özgürlüğü" olduğunun bir kanıtıdır.

keza eğer siyasi görüş için ise bu olay o zaman "che" baskılı penyelerle de girmek yasaklanmalı yada dini semboller taşıyan şeylerde düşünceyi belli eder. bir satanisti anında tanırsınız üniversitede yada bir hippiyi. bunlarında görüşleri yada inanışları bellidir.

eğer "düşünce özgürlüğü" varsa başörtülülerde bu özgürlüktedir. iki yüzlülüğe ve kendinizle çelişkiye gerek yok.

kusura bakmayın ama herkes sizin gibi düşünmek , sizin inandığınız şeylere inanmak durumunda değildir. herkes her istediğine inanabilir ve siz bundan rahatsız oluyorsanız hazımsızlık sorunu sizdedir , özgürlük kavramınız kendi kafanızın içi kadardır. yani bir avuç kadar...
türkiye'nin çağdaş, bağımsız, katılımcı parlamenter demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olmasını istemeyenler türkiye'nin belasıdır.

sayılan temel kriterlerin hepsi hayati önemdedir.

bunlardan birisinin dahi inkarı kaosa girmemize yol açmaktadır.
Senin gibileri tutacaksın zikinden tavana asacaksın . asıl yobaz sen ve senin gibilir . geri kafalı mal .
yanlıştır sadece türkiye'nin değil insanlığın belasıdır.
ve bu belanın bedelini her zaman vatansever solcu atatürkçüler ödemiştir.

günahları boyunlarına. hesaplarını bu iktidarda da vermediler ama elbet bir gün verecekler...
cumhuriyetin ilanından beri bitmemiş beladır.

allah'ın izniyle bu belayı artık recmlerle bitireceğiz!
cemil meriç, ''yobazın tanımı yapılır fakat bu ucubenin nerede yaşadığı söylenmez'' der.

ayrıca ekler:

''zillet içerisindeki bir halden şanlı bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir!''

zaten üstad bu ülkenin ''namuslu ve namussuzlardan'' müteşekkil olduğunu defalarca yazmıştı.

biz namusluyuz...
hakeza bölücülük de. gericilik ve bölücülük ta osmanlıdan bu yana bu toprakların belasıdır ve iki belanın da arkasında hep emperyalizm vardır ve bu topraklardaki devlet otoritesi ne zaman zayıflasa gerici ve bölücü niyetler tırmanmıştır. osmanlının aşağı yukarı son 150 yılından itibaren bu hep böyle olmuştur.yani taa 3.selime kadar inmek gerekir.
sadece türkiyenin değil müslüman camiasının hatta gayrimüslimlerin bile belasıdır.
dünyanın da sorunudur. bu orta çağ yaratıkları.
Kendi yaşadıkları toplumlara da bir faydası yoktur bu itlerin. Aha yobazların ağırlıkta olduğu müslüman ülkelerin halklarına bakın. Talabani'nin Afganistan'ına, onlardan etkilenen Pakistan'a, Suudilere, son dönem Irak'ına, iran'a, hepsi bu dünyada cehennemi yaşamakta.
+şeriat isteyenler isteyenler ?
-(herkes el kaldirir)
+avrupada yaşamak isteyenler ?
(herkes el kaldirir)
+iran, afganistan, pakistan da yaşamak isteyenler ?
-sağır taklidi yapın beyler.
Kadın nüfusunu tecavüz şiddet ve yaralama suçlarıyla azaltan gerici yobazların türkiyenin belası olduğu gerçeği yadsınamaz. laik olmakla yobaz olmak arasındaki farkı göremeyenler de (çünkü at gözlükleri hala çıkmamış) burada kin kusuyor. halkın önüne yatmak da bilmem ne. yarın öbür gün evlendiklerinde eşleri boşamak isterse gururlu bir erkek olup eşlerini öldürecekler, saçma sapan paranoyalarla aldatıldıklarını zannedip dövüp yine öldürecekler, başı açık diye güzel giyinip süslenip dışarı çıkana orospu yollu diye laf atacaklar, belki tecavüz edecekler. ve sonra gelip laiklere laf edecekler.

hayır feminist de değilim ama insanı feminist edersiniz siz.