bugün

Beyni ve kalbi olmayan tek canlı deniz anasıdır.
House müzik, adını Frankie Knuckles’ın Chicago'da ilk mikslerini yaptığı “The Warehouse” adlı gece kulübünden alan "House müzik", dip baslar ve 4/4 ile elektronik müzik dinleyen kitlenin çoğunluğu tarafından benimsenen bir çizgiye sahiptir. Bu özellik onu gece kulüplerinin vazgeçilmez tarzları arasına katmıştır.
Tüm türk banknotlarının (kağıt para) uzerinde atatürk'ün resmi vardır.
gereksiz bilgi yoktur işe yaramayan bilgi vardır.
1895'te amerikanın ohio eyaletinde sadece 2 araba vardı ve bu 2 araba birbiriyle çarpışmıştır.
Kiremit sıvı bir madde değildir.
Böceklerin 6 bacağı bir çift anteni vardır. 6 bacağı olmayanlar böcek değildir.
insanlara en sevdiği renk sorulduğunda büyük bir çoğunluk tercihini maviden yana kullanıyor. Sebebini ise gökyüzünün sonsuz gibi görünen büyüklüğü olduğunu söylüyorlar.
Bağdat bir ırak şehridir.
bu saatte sözlükte takılıyorum. ve 40 karakter hatası veriyo anlamadım karakter mi lazım .
111,111,111 x 111,111,111 = 12,345,678,987,654,321.
Bir, bir sayıdır.
muazzez ersoy' un gerçek ismi hatice yıldız levent' tir.
nakşibendi tarikatı mensupları siyah, menzil cemaati beyaz, süleymancılar mavi türban kullanır.
Bi adam götüne 144 bin oyro sokmuş. Aq başlığı bütün gün sol frame den düşmedi merak edip tıklamadım. O kadar gereksiz bir bilgi.
rahşan ecevit, bülent ecevitten büyüktü.
Fillerin hortumunda 60 dan fazla kas bulunur.
Antep fıstığıyla ünlü ilimiz Gaziantep tir.
Mavi bir balinanın dili yetişkin bir filin ağırlığı kadardır.
kedi tüyü, genel olarak köpek tüyünden daha serttir.
yozgat.
Yaşıyorum.
ben de insanım. tuhaf değil mi?
Ağlamak stres hormonlarını düzene sokuyor. Ağladıktan sonra mutlu hissetmemizin nedeni budur.
Batman hayranlarını üzecek olan bu haberi aslında çoğu Anti Batman'ci biliyor olmalı , batman ''Gay''dir aksini iddia eden de ''Gay''dir.. hadi eyw.