bugün

eşinin, bilgisayarı eline vermesiyle birlikte banyoda uyuması muhtemel yazardır.

-ama aşkım..
-git sözlük ile seviş hadi.. entryler yalar seni..
hayatı sözlük olmuş yazardır.

hayır hayır, o kadarını ben bile yapmam be sözlük, kusura bakma.
(bkz: sözlükle gerdeğe girmek)
kısa bir süre online olup "bu gece x'de 7 şiddetinde deprem var" başlığını açıp offline olan yazardır.
(bkz: hanım koooo veya dur ben geliyorum oraya)
gireceği şeyi şaşırmış yazardır.
geceleri karıştırmış yazardır.
yazarların gerdek gecesi tecrübelerinden feyz almak isteyen yazardır.
sözlük bağımlısı olan kişi işidir. iş bittikten sonra rahatlama amacıyla yapılabilir.öbür türlü bekletmeye gelmez.
o an için girmesi gereken daha acil entrylerin(!) olduğunu unutan yazardır. ya da harbi sözlük yazarı denilebilir.
kesin zall'dır.*
sözlüğü herşeyden daha önemli ve kutsal bulan kişidir.
insanları kıskandırmak isteyen insan kişisi.
(bkz: karıya da girerim entry de)
açacağı başlıklar;

(bkz: gerdekte erken boşalma sorunsalı)
(bkz: kızlık zarının esnek olması)
(bkz: gerdekten sonra sigara içmeyen gelin tipi)*
yıllarca demiri işlemediği için paslanmış yazardır. ya entry girip meşgulum ibaresi vericek ya da yatakta götünü dönüp ben ibneyim mualemesi gösterecektir.
*
bahsedilen yazar kişisinin bayan olduğunu varsayarak olabilir durumdur diyebiliriz
(bkz: bu gece senin bana yaptıklarını entry olarak sözlüğe gireyimde gör)
(bkz: doğacak çocuk kesin yazar olacak) (bkz: moderatörde olabilir)
girilecek başka yer varken entry giren yazardır.
kızın bekaretini anlatan kanlı bezi, başlık olarak girebilecek yazar söylemidir. ayıptır,günahtır ama kesinlikle sözlüğe aykırı deyildir.
sözlük formatını zkertecektir.

(bkz: bilgisayarla gerdeğe girmek)
bu başlığı ve içeriğini daha önceden okumuş yazardır. ''Ah ulan senaryo yazıp eğlenirken gerçeğini yaşıyorum'' konulu entryi girmeyi tasarladığı kafasında geçen tek şey diğer kafasında birazdan yaşayacağı şeylerin düşüncesidir.
sözlüğü s.ken yazardır.
muhtemelen malum gecede verilecek küçük dinlenme arasında gerdek gecesi hakkında detaylı bilgi verecek yazardır.
evet sayın seyirciler gerdek muhabirimiz yatak odasından bildiriyor.*
girmek için yanlış kapıları zorlayan yazardır. işine baksındır.