bugün

Fenomen Sarı bıyık cahit ağabeyimizin yeni filmi. 23 martta vizyona girecekmiş. Sinemada da tutar bence.
görsel
Herif Depresyona girip banyoda taburenin üstüne çıkma sahnesi beni hala güldürür mesela. Harbi manyak ama.*
bu film kaçmaz.
Sarı bıyık cahit çokk sevindim.
Fragmanı yayınlanan onur ünlü filmi.

https://youtu.be/0I7P06duIa4

-merhaba bayan
+merhaba bay
gerçek kesiti hasretini giderecek olan filmdir.
gerçek kesitgibi bir efsaneye den gelen nesilin, ve sarı bıyık gibi gerçek bir reisle büyümüş bir nesilin kesinlikle koşa koşa gideceği bir filmdir.
zaten ben dahil olmak üzere bu nesle ait olanların şu an ağzından salyalar akıyor adeta. 2-3 kere izledim fragmanı. cidden şahane.

kötü falan diyen gerizekalılara bakmayın. absürtnedir, ne değildir bilmeyenler zaten gelip izlemesin!!.
Fragmanında bile ciddi ciddi gerildim.Filmde nasıl olur bilmiyorum.Merakla bekliyorum.
ohoo butun kadro toplanmis lan. vay aq anilarim depresti. turkiyede olsam sinemada izlerdim.
Komedi değil korku filmidir.
bu film sinemaya can getirir.
az ünlülerin en ünlüsü sarı bıyık.
çok mu flash tv seyrettiniz haa? * flash tv'de gerçek kesit diye bir dizi-film falan vardı ya, ondan bahsediyorum.
Bütün ünlüleri figüran olarak izleyeceğiniz onur ünlü filmi. Başrolü biliyosunuz kıps.

(bkz: Sarı bıyık)
Cahit Kaşıkçılar (sarı bıyık) ın tek başına kotardığı, psycho'yu andıran bir film. Eğer tutsaydı onur ünlü kesin bates motel gibi dizisini de çekerdi.
ben beğendim.

özellikle rutin sahneleri onur ünlü nün eli değdiği o kadar belli ki.

gerçek kesit ile flash tv de büyümüş bir neslin mutlaka izlemesi gerekiyor. leyla ile mecnun ekibinin figuran olarak oynaması da ayrı bir hava katmış .

özellikle beyaz çorabın yatak sahneleri çok iyi.

- tost aldım ben ona, şimdi işe de bıraktım. artık kendi kendime dolaşabilirim!

hahah tebrikler.
YouTube da eski bölümlerini seyredecekken tesadüfen gördüm. Ve laaaağğn süper diyerek açtım filmi.

Elbette eski tadını vermedi. Ama bunun düşünülmüş olması bile güzel. Sarı bıyık ve diğerleri yaşlanmış hep. Üzgün üzgün seyrettim.

Azcık bokunu çıkarmışlar.
otomatik portakal kadar manyak bi film olmuş, isminin hakkını veriyor. pek çok ünlü de kısa kısa rol almış standart bir filmden çok daha dolu kadrosu var.
Onur ünlünün figuran kadroda ünlü isimlere yer vermesi çok hoş bir detay olmuş..

Perihan Savaş tıpkı eskisi gibi döktürmüş.

Evden çıkamadığımız şu günlerde hoş vakit geçirebileceğiniz bir cahit kaşıkçılar filmi..

https://youtu.be/7wojGqsfRfg

Bu linki.

Hadi iyisiniz gene.