1. 1.
  yahoo.com'un bir servisidir.ücretsiz web alanı verir kullanıcılarına.amatör siteler için idealdir.ftp programları kullanılmadan da dosya göndermek mümkündür.
  2 ... baadir
 2. 2.
  turk telekom tarafindan engellenendir.turk telekomyakinda localhostuda engellerse $a$irmayin.
  2 ... tjunky
 3. 3.
  ankara 9. sulh ceza mahkemesi tarafından yasaklanmış web sitesidir.

  kaynak: http://www.renkhaber.com/...Daha_Yasaklandi/5403.html

  şimdi ne diyelim? ne yazalım? en iyisi susalım. entry götümüze girebilecek entryler kapsamına girmesin.
  3 ... kekeme
 4. 4.
  ankara 9. sulh ceza mahkemesi'nin kim bilir hangi boktan sebep yüzünden erişimi engelleme kararı verdiği sitedir.

  allahım sen bu ülkenin idarecilerine, bürokratlarına ve en önemlisi sulh ceza mahkemesi hakimlerine birazcık teknoloji bilgisi, görgüsü ver, onlara eksik kalan akıllarını niyaz eyle yarabbim. amin.
  ... arude50
 5. 5.
  almanya'dan dönüp internet başına oturduğumdan beri yasaklı olmasına en anlam veremediğim site. tamam gezdiğim her siteye bir kulp taktım. youtube, atatürk'e hakaret. myp2p.eu, kaçak lig tv. sopcast ve tvu, kaçak lig tv izleyebildiğimiz programlar. redtube, porno yayınlayan youtube benzeri site. gizliweb, bu yasaklı sitelere giriş sağlayan bir başka site. benim bir haftada yakalayabildiklerim bunlar. ancak geocities ne lan? delirdiniz mi siz? buna karşı yapılabilecek hiçbir şey yok mudur sevgili internet kullanıcıları. adamlar benim ilk göz ağrımı yasaklamışlar. hatta beni geçtim kimin ilk web sayfası burada doğmadı ki? tamam yavaştı, yer darlığı vardı, reklam vs. ekliyordu ancak kaç yıllık site. sebebini hala bulamadım. mahkeme kapatmış hemen. hala inanamıyorum. sanki diğerlerine inanıyorum ama buna ayrı inanamıyorum.

  not: ben tüm bu yasaklı sitelere girebiliyorum sevgili ttnet. sen dns'yede ip'yede ban koysan mümkünü yok girerim o sitelerede, seni hala orada tutan, hiçbir tepki vermeyen 'ben'i kim cezalandıracak onu merak ediyorum.
  2 ... heros
 6. 6.
  aradan 9 ay 25 gün geçmesine karşın hâlâ açılmamış sitedir. müebbet vermişler sanırsam. suçu da saz çalmakmış öğrendiğim kadar.
  2 ... antitez
 7. 7.
  yahoo nun kapatmak üzere olduğu servis.
  3 ... notrinova
 8. 8.
  uzun zaman önce kapatılmış servis. yazık olmuştur.
  1 ... jurassic