bugün

Şu an ki muhasır medeniyetlerini (!) milyonlarca afronun kanını, toprağını emerek kazandıklarını unutan, benliğini kaybetmiş gençlerdir. Bazıları var ki batılı yalayıcılığı için kendi kültüründen, özünden utanır hale gelmiştir. Görüyorum ki memleketin 100. yılı gelmeden bu tek dişi kalmış canavarlar ile mustafa kemal atatürk ve anadolu halkının yapmış olduğu haklı mücadele unutulmaya başlanmıştır. Yazıklar olsun. Bu ateizm, agnostizmde ki artışta tıpkı bu sebeptendir. Müslüman olmak dahi bu tiplerin gözünde artık demode ve bayağı olmuştur. Bu sebeptendir ki bu memleketin eskiden olduğundan daha parlak bir geleceği olmayacaktır. Vah halimize!
Bu ülke 100 senedir neyi başarmışta eskiden parlak bi ülkede yaşiyormuş lan daha bi kac sene önce dünya nın en degersiz para birimine sahiptik benmi yanlış biliyorum amk ve nedense en cok amerikancı muhafazakarlar kesiliyor darbe gününde niye ilk amerikadan yardım istediniz niye ilk başta suudi arabistana, katara aramadı senin muhafazakar tayfanın en baştaki unsuru akp?
Gençler ne yapsın amk? Hollanda, ısveç vs dururken afganistan, yemen vs turevlerinin yalayicilığını mı yapsınlar.