pskolojide bu kendini kanıtlama çabası olarak değerlendirilebilir, son atımlık baruta hedef aramaktır. olgun erkeklerden hoşlanan kadınlar var diye birşey duymuş kendini sokağa atmıştır.

(bkz: sözlük kız buldum lan)
sakin sakin bisikletini kullanan bendeniz ve kuzen oleander'a:
-ehe ehe geçtik biz sizi, kullanamıyorsunuz hızlı, öğretelim yıhyıh!!
küstahlığında, arsızlığında yavşayan ihtiyar züppelerdir.

sonuç: pedallara asılıp, vites artıran 2 adet hatundur. ters yöne doğru tabii. dedemiz yaşında adamlardan beklemiyorduk çünkü.
aaa dedeme ne kadar benziyosunuz, diyince sinirlenip kaçıyorlar. sabit tekniğimdir.
Aynı adamlar facebook'ta da yaptıklarına devam ettiklerinden Facebook Türkiye'ye yasaklanma durumuna kadar gelmiştir.
http://www.facebook.com/p...0888142&id=1477796565 en alttaki iki yorum çok çarpıcı (bkz: facebookta ebemi buldum)
öyle bir geçer zaman ki de ayline sarkan yaşlı amcadır.
öğrencisine asılan hoca olabilitesi yüksek kişidir.
asılıp asılmaması önemli olmayan durumdur. nedenmi önemli değil, çünkü o kişinin gidip ona yaranacak sözler söyleyip yavşaklık yapması dışında sadece bir bakışı bile yeterlidir bu iğrençlik için. iğrençlik diyorum evet çünkü öyledir. o bunu anlamaz demeyin sakın, yoldan geçerken yanınızdan geçen sizden yaşça büyük bir erkeğin size bakışından direk anlarsınız bu duyguyu. içinden iç geçirdiğini hissedersiniz. üzeriniz paspal halde, çok kötü giyinmişsiniz onun umrunda değil. ne halde olursanız olun o bakacak size ordan geçerken...

sonra düşünürsünüz, acırsınız, üzülürsünüz o kişiye. o bunu gençliğinde yaşamayadıkları için yapmıştır. o yüzden öyle bakar size. onun yaşamadıkları adına üzülürsünüz. hayatında hiç istediği kişi olmadığı için, istemediği bir hayatı olduğu için onun adına bir anlık, saniyelikte olsa üzülürsünüz. bundan başka bir duygu yaratmamıştır bu olgu bende.
körpecik kızcağızlarımızı görüp yaşını unutan fikrimce halka açık yerlerde dolaşmasını uygun bulmadığım psikolojik rahatsızlığı olan bey amcalardır.
Gecen hafta otobüsten indirip dövdüğüm heriftir. Hayatımda böyle stres attığımı hatırlamıyorum.
Daha bir kaç gün önce metroda yapışıp bırakmayan amcadır. Kimlik numarama kadar soracaktı utanmasa bir de seni harcamasınlar diye tavsiye veriyor gel de olay çıkartma.
Türk empati sistemine (senin anana bacına yapsalar....) uymayan,ahlak yoksunu,kültürsüz,prostattan sidiğini tutamayan buna rağmen hala bişeyler peşinde olan,yaşına başına bakmayan,annesinin bir suçu yok ama oç tanımına tamamen uyan yaratıklardır.
Bu tipler genelde yaşlandığını kabul etmezler. Adana ve çevresi tarafında sport ,modifiye şahin, kafaya şapka, alta beyaz spor ayakkabı giyerler. Asıldığı kızlarda mahallede cahil kalmış kızlarımızdır, az para ve kontörler bu işi halledip, müsait bir zamanda seyhan gölüne karşı şahin arabasında yiyişirler.
Suratlarının ortasına yumruk geçirilmesi mübah amcalar, amcalarımız.
Korkunçlu amcalardır. Hiç beklemediğiniz anda yanaşır, tontonluklarını kullanarak usulca sohbete girmeye çalışırlar. Kırk sırtlan gücüyle saldırmadan evvel güler yüzle karşılayabilir, hatta sevimli bile bulabilirsiniz. Sonra el kol koordinasyonlarının bozulup, rahatsız edici düzeyde yakınlaştıklarını fark ettiğinizde beyniniz de tehlike çanları çalmaya başlar. Yakıştıramazsınız da bu sıfata. Nihayetinde büyük bir travma yaratır.
zenginse doğru yolda olan amcalardır bu zamanda.
(bkz: humbert humbert)
tersi seda sayan olan kadirga gülü.
para durumuna bağlı olarak değişecek durumdur.
(bkz: ali ağaoğlu)
asılma değildir asılma olsa duramazdın.
(bkz: torun sevgisi)
yapılacak her türlü hakaretin hafif kalacağı yaratıklardır .
olgun sevdiğini sanan çoluk çocuktan yeğdir o amcalar. hoş ben de genç sayılmam artık ama yine de üstüme alınayım dedim.
gençlerin önünü kapatan adamlardır. gidin kendi yaşıtlarınız ile oynayın efenim.
Zengin yaşlı amcalara asılan kızlara ne demeli?
(bkz: Ali Ağaoğlu)