bugün

omuz omuza mücadele yapabilen hatundur.
orantısız bir şekilde olmadığı sürece yurdum erkekleri ve bayanları tarafından istenendir.. spor yapıyorsanız, dikkat edin, istediğiniz dışında bir gelişme sağlanabilir.. ** *
Basketbolcu olma ihtmali yüksek olan hatun tipidir.Hocam hatunlarda göğüs bilem yok yeminle ya.. bildiğin kalas..
allah vergisinden nasibini almış hatun da olabilir. (bkz: alev alev)
lisedeyken hocalarım 72 ekran omuzlu diye dalga geçerlerdi. samimi söylüyorum. ne yüzücüyüm ne de basketbolcu... *
öyle hayvan gibi kaslısı berbattır. evet omuz geniş olacak fakat o geniş omuzların üstünde incecik bir boyun ve saçlar mutlak suretle topuz oldu mu hele bir de turkuaz renkte kazak çekmişse (mevsim kış) bu kadın sokakta dolanan bir prensestir artık. dönüp bakmayan erkek tipi bu kadının klasmanında değildir zaten. bilirim ki bu kadın aynı zamanda kültürlüdür. güzeldir yahu.
yüzücü olması muhtemel olan hatun tipidir.
-babaanne senin omuzların niye bu kadar geniş?
(bkz: michelle rodriguez)
(bkz: Amanda Righetti)
(bkz: yüzücü bayan)
yoklukta gideri var.
(bkz: etkin kerimoğlu)
küçüklüğünden itibaren sıkı yüzücüdür.
içinde bulunduğum giyindiğini yakıştıran hatun tipidir, küçük omuzlu kadınlarda kıyafet genelde emanet gibi durmaktadır.. saygılarımla...ehuhuheehe
(bkz: hilary duff)
bu gruba dahil olduğumdan ötürü önceden kendimi berbat hissederdim de şimdi memnun gibiyim. iyidir iyi.
yüzmeyle uzun yıllar ilgilenmiş kızdır.
neredeyse bir karış omuza sahip kadınlardan evladır. aslında, kadında ne dar ne de çok geniş omuz estetiktir; normal ölçülerde omuz genişliği daha estetik görünüm sağlar.
bacakları inceyse devamlı mini elbise giyen bayan tipidir.
Artı ve eksi yönleri ile değerlendirecek olursak artıları;
+ ince bel-boyun kombinasyonuyla çok şık duruyor.
+ Kilo alıp basenleriniz genişlediğinde omuzlar bunu dengeler.
+ Çıtkırıldım durmazsınız. ( Ben bunu avantaj olarak görüyorum )
Eksileri;
+ Yüzücü müsün sorularına sıkca maruz kalırsın. ( Hayır voleybolcuyum deyip sıkıcı bir muhabbet başlatmışlığım var aman diyeyim )
+ Straplez giyemezsiniz.
+ Beli oturan kıyafetin omzu kasar, Omuzları olanın beli olmaz.
+ Balık etli ( abartmamak şartıyla ) olmak zorundasınız zayıfladığınız an felaket bir biçimde orantısız bir vücudunuz oluyor keza kilo aldığınızda da alman gülle atma takımındaki sporculara dönüyorsunuz.

Sonuca bağlarsam ( bkz: zevkler ve renkler )
Beni dövün ya da dövmeyin, bi de uzun boyluysa, arkadan görüldüğünde "travesti mi ki la bu?" diye sordurtur insana.
(bkz: sıla)
askılı elbisenin en çok yakıştığı hatun tipidir.
(bkz: gisele bündchen)
görsel