bugün

--spoiler--
bugünde omuz çalışacaktım neyse.
--spoiler--
içinde bulunduğum kitledir. boyum 1,85 kilom 91, öptüm by.
(bkz: erkeklerin geniş omuz sevdası)
evet benim o ama fazla espirisi yok merak etmeyin hiç bir kız gelip boynunuza sarılmaz.
karşı cinsin omuzlarını öpüp, yaladığı erkektir. kendimden biliyorum nedense tahrik oluyorlar. nedense hah sanki bilmiyorum da.
aşure yapıyoruz bir kaç güne. buyursun gelsin, beklediğimiz erkektir.
Çukura girip çıkamazsınız, 62 omuz 87 boy ama bildiğin odunlu öküzüm.
lateral raise hareketlerini nizami ve yavaş bir biçimde yapıyor olan erkektir.
dış görünüşe önem veren, maddiyata önem veren, görünüşe aldanan vs. kızların sevdiği, istediği erkek türüdür. hiçbir zaman insanın iç güzelliğine bakmayı bilemeyen kızların bayıldığı erkek türüdür.

not: geniş omuzluyum ama çirkefleşirim.
kadınların "benim sevdiğim adam beni taşıyabilmeli" cümlesindeki taşıyıcı olma özelliğine sahip erkeklerdeki özellik. genellikle omuzlarında taşırlar.
takım alırken pantolonu ayrı, ceketi ayrı beden alan erkektir. mağaza sahibini epey bir uğraştırır.
kızları ve gaylari altında toplayan başlık. * *
erkeğin uzun boylu olması halinde güzeldir.
sözlükteki geniş omuzlu erkeklerle, geniş omuz hastası hanım kızlarımızı buluşturan erkektir. allah razı olsun.

yukarıda sıralı listesi verilen geniş omuzlularla geniş omuz sevicilere beklenilen startı veriyorum:

çiftleşin. bakın artık herkes daha mutlu.
sadece geniş omuz yeterli değildir. kalıp olacak adamda kalıp!! * * *
uzun boy, renkli göz ve kumral saç da eklenirse kızların hayran olduğu erkek olur.
kızlar öyle diyor, ben onların yalancısıyım.
Geniş omuzlu olmayan erkekler için kıskançlık kaynağıdır, olmaz olasıcadır.
kilo almaya başlayan erkektir.
Varilan donemde allah vergisi bu ozelligi kullananabilme luksunü kaybetmistir. Artik cok rahat salonlarda 2 bucuk 3 aylik calismayla omzunuzu hatri sayilir olcude genisletebiliyorsunuz.
uğruna ölünesi erkektir.
türk kızlarını en çok cezbeden erkek türü olmakla birlikte bir kirli sakal değildir şahsımca.
cezbedicilik namına tek varlığım.
entry leri okudukdan sonra kıskandığım ve artık benimde ilgimi çeken erkekdir. not: bi an geldi geçti yanlış anlaşılmasın.
bende var olan ama hiç bir işe yaradığını görmediğim omuzlar. bunun gibi birde gamze var bir şeye yaramayan o kadar atılır tutulur ama bir halta yaradığı görülmedi daha.
genetik olanıyla sonradan yapılanı salak değilseniz çok rahat ayırt edilebilen durum. spor salonlarında yaptığınız hareketlerle omuz genişlemez, sadece kas kazanır ve omuz başları ovallik kazanır. geniş omuzlu gözükürsünüz belki doğru, ama bunun için de ortalama bir omuz genişliğine ihtiyacınız var ya da omuzlarınızın düşük olmaması gibi şeyler. omuzları düşük adamın kas kütlesi kazanarak omzunu geliştirmesi çok sikko zaten onu geçtim. 90-100 (hatta 105) cm omzu olan adamın da omuz çalışıp genişlemesini beklemesi çok mantıklı gelmemiştir bana hiç.