bugün

yapılan işlem sonrası boynunda ve yüzünde yüzlerce nodül oluşmuş, bu hesapta olmayan gelişme sonrası ise güzellik merkezi sorumluları hakkında suç duyurusunda bulunmuş.

kadınların güzellik, gençlik merakını anlamak gerçekten zor. bir kadın düşünün daha 24 yaşında olmasına rağmen gençlik aşısı diye bir operasyona meylediyor. daha ne kadar gençleşmek istiyor gerçekten merak konusu.

anaokulu öğrencisi olmak istemiş de olabilir tabi lakin işlem sonrası kongo maymununa dönmüş, haline ne kadar üzüldüysem o kadarda sevindim. umarım kendine ve kendi gibi olanlara ders olmuştur.

https://www.hurriyet.com....BuMcw81btivhAsTw6sGKxwXU0
Allah'ın verdiği cildi beğenmeyip harama işlerseniz sizinde başınıza gelebilir.
24 yaşında ne gençlik aşısı merakıymış dedirtir.

Hayır zaten 24 yaşındasın daha genç olup ne olacaksın cenin haline dönmeye mi çalıştın ne yaptın.
yaşanan olay Bir tür zengin aptallığı.
Tamam 5 bin lira ahım şahım bir para değil ama normal biri de o parayı şak diye ne olduğu belli olmayan bir aşıya vermez.

Psikolojik tedavi şart.
operasyondan önceki hali de bir çok kızdan güzel olan kadındır. neden böyle bir şeye gerek duymuş merak ettirendir. yazık olmuş.

bozmayacaksın abi, burnunun şekli, nefes almanı engelleyecek eğriliğe sahip değilse veya göze çok çirkin gelmiyorsa kalsın. müdahalede bulunulacaksa da, bunu ehil doktorlara yaptırırsın, merdiven altı güzellik merkezine gidersen olacağı bu.
Benimle yaşıt olduğu halde yolda görsem abla diyeceğim kadındır ki gençlik aşısı yaptırma düşüncesine iten bu muhtemelen. Ya da herkes gibi makyajı abartmış.

Kaç yaşında olursanız olun, vücudunuza o saçma kozmetik ürünleri dahil hiçbir şeyi temas ettirmeyin. Doğal haliniz her zaman çok daha güzel. Çok aşırı şekilde sağlığı rahatsız eden bir şey yoksa vücut dengeni neden bozarsın ki?

Erkekler olarak sadece duş alıp çıktığımız halde sorun olmuyorken kadınlarda neden bütün yapay maddeleri vücuda enjekte etme hevesi var anlamıyorum.
izmir de vuku bulan hiçbir olay beni şaşırtmıyor desem yalan olmaz. nasıl bi ildir memlekettir anlamadım gitti amk..
24 ten 18 mi olmak istiyormuş. O ne saçma şey öyle.
Çağdaş bir solcu ve chp seçmenidir. Başka sözüm yok.