bugün

eczacılıktır. hihihi
(bkz: mis)
(bkz: management information system)
Psikoloji. Bu ülkenin %90 ı kafayı yemiş. %10 unu kurtarmak adına.
Felsefe okudum ikinci üniversite olarak düşünüyorum ayrıca.
final yapmamış dizi bölümleridir.
(bkz: to be continued)
Medya ve iletişim sistemleri.

iletişim fakültesinden mezun olununca yapılabilecek her şeyi yapabiliyorsun maşallah.
Kuaförlük ve Cilt Bakımı bölümü tabiiki. Savaş bile çıksa insanların ihtiyaç duyacakları kişiler yetiştirirler (!) ...
sahte tarihçilik.

günümüzde bu kadar iyiyse ileride bilmiyorum. siz tanıdınız onları.*
Kesinlikle insan kaynakları Yönetimidir. işsiz kalmanın imkanı çok azdır.
siktirin ya mühendislik falan okumayın gelecek falan yok türkiye' de boş hayallere kapılmayın. dayınız varsa açık öğretim okuyun yeter. dayınız yoksa tıp ya da diş hekimliği okumalısınız. iş güvenliği yazmışlar şimdi herkes uzman oldu yakında açık öğretim mezunu kadar olur sayıları asgari ücretle bile iş bulamaz hale gelecekler. dayı bulun önce sonrası kolay.
ilahiyattan başka hiç biri iş görmez gençler. geleceğin mesleği,

not türkiye için.
Mühendislik değildir evet.

Not : türkiye için.
Siz ölene kadar sizin yerinize bu işi yapabilecek robotların üretilmediği bölümler.
Fi yeni sezon 4.bölüm.
bilişim programlama.
diyetisyenlik.
öğretmenlik hiç değildir.
psikoloji. imkânı olan delirsin.
siyasal bilimler. Ancak dikkatli olunmalıdır, içinde yüksek risk barındırır.
felsefe değildir. hele bu ülkede asla.
Adalet Meslek Yüksek Okuludur . Her sene zabıt katibi icra katibi alımı devlet tarafından yapılır. Adalet Myo mezunları önceliklidir. Yazı işleri Müdürü , icra Müdürü olmak için görevde yükselme sınavına girip müdür olabilirler .
Sağlık ile ilgili birkaç bölüm.
Hemşirelik, ebelik vs. Tıp zaten geçmişi de geleceği de sağlam bölüm.

Sosyal hizmeti de geleceği olan meslek yapmaya çalışıyoruz. istihdam alanını genişletmek için çabalıyoruz.
sosyoloji, felsefe ve sözelden alan bölümlerin çoğu değildir. türkiye'de bu bölümleri okuyorsanız büyük ihtimalle işsiz kalacaksınız hazırlıklı olun.
dini ilimler.
güncel Önemli Başlıklar