bugün

kış geldi yine çatlamaya başlarsın şimdi.

bari gidip de norveçli balıkçılar için üretilmiş kremlerden alayım.

hepsi senin için.
ona buna verme, biraz seçici ol, sonra bana da hastalık bulaştırma. hatta hpv aşısı ol, sürtünmeyle bile geçiyor...
sen gelme lan ayı.
yasimiz geciyo bebegim, en guzel Donemimiz bunlar, nerde kaldin len ?
Gelme...
artık evlendim, gelme... (kaltak)
Merhaba sevgilim,
Gökyüzündeki her bir yıldız geceleri bana senin kokunu taşıyor. Sanki Gece bizim için güzel
ve gece ikimizde çok güzeliz..
Şarap gibiyiz,
Dolunayda yakamoz gibi
Masmavi bir sahil kasabası gibi..
Kalü Bela’dan tanışan iki aşık gibi..
Nefes gibi…
Ölüm gibi…
Bil istedim…
Omuz çukurundan öperim.*
Benim sevdiğimi söylememi bekleme sen söyle yoksa işimiz yaş.
Ana kuzuluğunu bırak da gel yanıma. Seni 7/24 düşünen sevgilin var lan.
seni cok sevecegim herif, sen de beni cok sev tamam mi?
Erken gel lan! Sıkıldım burda.
üzme beni erkek tamam mı? sen beni üzme ben seni dünyanın en mutlu insanı yapayım, sonsuza dek..
Sey, ne zaman gelceksen soylesen de oyle bosuna bekleyip heyecan yapmasam.
Seni sikicem kızım.

Ama öyle yani.
bir gün bu gökyüzünü benimle paylaşırsan, hayatımın her gecesinin tek yıldızı sen olacaksın...
3 senedir hayatımda biri yok eğer seni sevmişsem sana sevgilim demişsem bil ki bir düzine testten başarıyla geçmişsindir, allahını seversen benim kibarca uyardığım beni anlamanı istediğim, onaylamadığım şeyleri yapma. Mesajlarıma geç dönüş yapman, meriçlerle arkadaş olman, herkesle iyi geçinmeye çalışman, ilgi çekme çabaların, her insanı iyi sanman benim kısa süre zarfında senden soğumama neden olur. Gereksiz triplerin ile beni kavgaların içine çekme ne olursa olsun konuşarak çözmeye çalışalım. Ben bir insandan soğursam ölse bile pek üzülmem, hayatımdan aşırı insan çıkardım bunlardan biriside sen olma.
gelişin böyleyse gidişi kestiremiyorum.
Sen bensiz, ben sensiz, ikimiz de birbirimizden habersiz yaşayıp gidiyoruz işte...
Ya erkek adamsın sen topukluyla mı geliyorsun bu neyin yavaslığı?
Merhaba sevgili
Seni hala kabullenmiş değilim (m harfimin eksikliği bundandır). Lakin seni sahiplenebilirim. Belki bir gün terk edeceksin beni, belki hatalar üstüne hatalar, yalanlar üstüne yalanlar... Böyle düşünüyorum sevgili. Tüm kötü karakterleri oynayabileceğini. Böyle düşünüyorum çünkü senden öncekiler olsun tecrübelerim olsun bana bunları öğretti. Aslında seni bu kadar çabuk kabullenmeyişimde belki bundandır. Güvensizlikler, aldatmalar, ön yargılar ve en önemlisi korkular. Korkularım büyük benim sevgili. Ya sen de bir gün gidersen? Zaten seni zar zor sığdırdım iki satırlık hayatıma, bir de sen kendini silersen ben diye birsey kalmayacağını iyi biliyorum. Bilmesem bile hissediyorum. Gitme sevgili. Hala hayatıma girmeden bırakma beni.

Korkuyorum.

Ama sevgili -ama diyerek yazdıklarımı hice atacak kadar da kahramanım ben- bir gün hayatıma gelip kalırsan, beni anlarsan, verdiğim verecegim degeri sende bana gösterirsen değil seni bırakmak sen beni bıraksan bile ben yüreğinden sıkı sıkı tutunacağım. Kalbini güzel tut sevgilim. Bak şimdi sevgilim oldun. P
Vurdular bizi ey ülkem unutma.
Lütfen bu aralar gelme.
kıymet bil de bu sefer de boka batmasın herşey.
Kız wp gruplarında yapacağımız dedikodun için şimdiden özür dilerim.
Gelecekten önce şimdiye bakın belki çevrenizde dikkat etmediğiniz birisi vardır.