bugün

sen gel bakalım babanın kıllı göğüsüne.
geç kaldın be gülüm, hevesimin yaşamı kaçtı.
elin amerikalısı 10 yıl sonra kendini nerde görüyorsun diye sorar biz yokluktan müstakbel sevgiliye mektup yazıyoruz. böyle giderse klavyeyedeki tuşlara basmamızı sağlayanlara kalacağız benden söylemesi. daha profesyonel olmalıyız.
şimdiden başladım seni herkesten kıskanmaya.
Amına koyulmuş bir kalbin sevgisindesin haberin olsun.
ayrılmak istiyorum.
Edit: sildm gitti. geçmişimi sikeyim duygusallık yakışmamış yine.
Babamın işleri bu ara kötü.
E gel artık.
Yemin ederim ki sırf sana karşı temiz olabilmek için bir kızla bile çıkmadım.
çok kızdan arkadaşlık teklifi aldım, senin için, seni beklediğim için, karşına temiz çıkmak için kabul etmedim..

Not: seni seviyorum bitanesi..
beni gerçek kişiliğime döndürmen dileğiyle.
Mektup yazcam adresini ver kanka.
lan neler yaşadım kaçırdın.
Gelecekteki sevgili,

imzalı cem adrian cd'si istiyorum.
şu an ne halt karıştırmakla meşgulsün bilmiyorum ama geldiğinde kemiklerinden sıyrılıpta gel baharı bekle akasyalarla gel.
sensiz geçirdiğim zamana ağlıyorum,
neredeydin be gavurun kızı ;)
Sevgilim değil sevgili eşim diye başlayacak olandır.

Yıllarca başkalarının sevgilileriyle mutlu olmalarını izledim. Geçici mutluluklar istemedim, mantıklı da değildi benim için. Bazen hiç gelmeyeceğin hissine kapılmıyor değilim. Herkesin karşısındakine kolaylıkla söyleyiverdiği ama benim için çok değerli olan kelimeleri biriktirdim senin için. Yalnızca sana bakarak söylemek için. Bu yüzden biricikliğine inanarak bana güven. Biraz fazla özgürlüğüme düşkünüm, ancak seninleyken bir kafeste kanat çırpmayı da göze almışım demektir. Fazla hayalperest, uçarı hatta sıradışı olarak görülmem seni yanıltmasın sadece olası gördüğüm şeylerin peşinden sonuna kadar gitmeyi seviyorum. Ömrümüz olduğunca çocuklarımızı biz olmadan da ayakta durabilecek şekilde yetiştirelim. Bu süreçte sırtımı dayayabileceğim bir arkadaş ol. Acı veren gerçeklerini yalan ya da çarpıtma dolu mutluluklarından daha çok seveceğimden emin ol. Bir de fazlaca gezelim olur mu? Öyle beş yıldızlı oteller değil isteğim, sırt çantalarımızla gezgin ruhumuzu hiç kaybetmeyelim.
Gelecekteki sevgili tasiya bilimi bendeki emanet ona olan askimi sevgimi tasiya bilirim ki ondaki beni bendeki onu
gelecekte birgün gelecek ama bugün ama yarin ben tasiyamiyorum bugünün bu yükünü sen tasiya bilirmisin gormedigin bilmediğim askin yükünü.
gelme, utanıyom.
lucky strike içmeyeceksen hiç başlamayalım bence.
keske hic beni sevmeseydin. ben capkinim oglum terkederim seni. elde ettigimin degeri yoktur bende , umarim beni sevsende belli etmezsin. pis canin yanacak haberin olsun.
Bekliyorum seni. Beklemekten başka ne yapabilirim? Olmadık bir yerde ummadık bir zamanda çıkarsın sen şimdi. Umarım beklediğime değersin.
hüzün kovan kuşlarının getireceği mektuptur.
ben gelene kadar sakın bir yere gitme, bir de saçını boyatma doğal saç görmeyi çok özledim.
sakın gelme.