entry'ler (9)

hastası olunan sözler

festival gibisin katılmak istiyorum alirimisin beni koynuna.

önce seni istiyorum sonra hoşlanmıyorum demek

garip bir insan davranisi isine geldiği zaman yıllarca sever gelmediği zamanda siktir etmektir.

gelecekteki sevgiliye mektup

Gelecekteki sevgili tasiya bilimi bendeki emanet ona olan askimi sevgimi tasiya bilirim ki ondaki beni bendeki onu
gelecekte birgün gelecek ama bugün ama yarin ben tasiyamiyorum bugünün bu yükünü sen tasiya bilirmisin gormedigin bilmediğim askin yükünü.

can sıkıntısına iyi gelen aktiviteler

ask ask ask ask ask ask ask ask ask ask ask ask ask roman müzik ve tekrar askkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.

gecenin şarkısı

gecenin sarkısı olup dudaklarında süzülmek istiyorum sarkıda seni yasamak istiyorum sarkıda sarkı olup hergun anmanı hergun sevmeni ruhunla gecenin sarkısında dolana dolana dudaklarında dolasmak bence bu .

hayat bu deyil

gerksiz baslıklar gereksiz sevdalar gerksiz insanlar ne gerkli peki yalan dolan mı sizce yalan aşlarmı yalan yuzunden kovalamacamı oynayalım ya şu gerksiz bu gerksiz hayat gerksiz sen gerksiz ben gerksiz hayat bu degil bencede.

hayat bu deyil

terkedilmek seven için zor bişey tabiki terkedilen o sevgiliye yaz gelsede unutamaz o anki anı o sevgiyi o sevgiliyi ben gecelerde sevdim onu ben kalbimde sevdim onu ben yüregimde içimde sevdim onu yazın kısın son baharda ilk baharda dört mevsimde sevdim ben onu.

hayat bu deyil

dogru hayat bu degil hayat sevmektır bana göre mutluluktur bana göre asşktır kardesim ask bana göre gözlerindeki siyagım kömür karası bana göre gözlerindeki göz bebeği bana göre bana göre bu kardesim.

aşık olmaya engel durumlar

kapalı kalbi yasak aşkı yasak sevdası benzemez kımseye senin gibi sevdası yasaklım askı yasaklım belki gözlerim belki ben belkide ondaki ben belkide içindeki ask ask ka herkez asık olur ama askı her kişi yasayamaz aska asık olman için susaman lazım bir gül gibi filizlenmek gerektirir.