bugün

Oldukça normal bir durumdur.her geceyi birlikte geçiren sevişmek zorunda mıdır?mutlaka yapilacak daha eğlenceli bisey bulmuslardir.aksi düşünülemez bile. *
(bkz: hayat içki ve seksten ibaret değildir)
hayatta gerçek sevginin sadece iki bacak arasında olmadığının farkında olan sevgilidirler. helal olsun.
Sarhoşlardır , sızıp kalmışlardır.
belki de yarınki sınavlarına çalışıyorlardır.
karşıt cinsle ilişkilerin sadece seksten ibaret olmadığını bilen kız ve erkektir.
ilişkilerinin cinselliğe dayalı olmadığının kanıtıdır.
Büyük bir ihtimalle kadının adet dönemine denk gelmiştir.Ya da bu bireyler 16 yaş altı 2 çocuktur.Ve aşırı derecede korkuları vardır.Başka türlü böyle bir olay imkansızdır.
çok sık baş başa gece geçirdikleri için artık sevişmenin pek bir anlamı olmayan erkekle kızdır.

yoksa pek de normal sayılmaz.
belki de yeni evlilerdir,düğünden yorgun dönmüşlerdir ve bunu yapacak daha çok zamanları vardır.* *
kuzen olma ihtimalleri yüksektir..
biraz da masumiyet aramak lazım tabi.
aşıklardır, birbirlerinin gözlerine bakarak uykuya dalmışlardır.
önceden sevişmişlerdir. (bkz: bi önceki gece) ve (bkz: o sabah)
uyuyakalmışlardır.
(bkz: romantizm)
iKiSiDE BAŞKALARıNA AŞıKTıR.
kızın evlenmeden olmaz demiş olma ihtimali yüksektir.
dost kavramını unutmuş kişinin olaya garip bakışıdır. o gece yalnız kalmaması gerekiyordur birinin, diğeri de yalnız bırakmamıştır. biraz sakin olun. ne bu sevişme merakı.
gerçekten birbirlerine saygı duyuyorlardır. hikayeleştirirsek;
kız ile erkek aynı yatağa yatmışlar, kız demiş ki; aramıza yastık koyacağım, sınır olarak bunu aşmayacaksın.
erkek: tamam sevgilim.

gece o şekil bitmiş...
sabah çıkmışlar evden, bir rüzgar esip kızın şapkasını duvarın diğer tarafına uçuruvermiş.
erkek: dur sevgilim ben hemen duvarı aşıp alırım.
kız: dur salak!!! bütün gece bir yastığı aşamadın, duvarımı aşacaksın.

şimdi saygı mı?
yoksa baskı mı?
içki içilmemiş demektir.
bütün geceyi başbaşa geçiren çiftlerin sevişmek zorunda olduğunu düşünen yazar söylemidir. aslında yoktur öyle birşey. bir insan karşı cinsle aynı ortamda sevişmeden de durabilir. çünkü bu olayın gerçekleşmesi için bazı uyumlar gereklidir.

mesela ben bırak sevişmeyi, sabah olsa da artık gitsem dediğim çok durum yaşamışımdır. ama ahh hiç sabah olmasa dediğim de çoktur. hoş sabah olunca ne olacak onu da anlamadım ya...
kirletmek ne demek, diye sorduran yorumların olduğu önerme..cinsellik en iyi arkadaşla sevgili arasındaki tek farktır..öcü kaka pis değildir..sevmek kirli mi ki sevişmek kirletsin.
iyi de değil de, kötü de değil gibi. sevişmemelerinden ziyade ne yaptıkları daha bir anlam kazanıyor tabii. örneğin film izledilerse, beraber konuşup saatlerce sohbet edip bişeyler içtilerse güzel. ama mesela makro iktisat çalıştılarsa kötü. ya ben lan neyse bir şey demiyorum...
kadın bakiredir ve sevişmeye hiç yanaşmamaktadır. ikinizde gene belli bir tensel temas yaşarsınız elbet ve vücudunuzun alt tarafında bulunan organınız gece boyu rahat durmayıp ha bire kasıldığı için ertesi günü ağrı içinde geçer. Bizzat başıma geldi, ondan biliyorum.