bugün

görsel

Hem yazmışlar hem söylemişler.

Bize de paylaşmak düşer efenim.
Buyrun.

https://youtu.be/xFqdOWfc-Ns
bir kıvılcım,bir göz kırpması kadar kısa bir hayat için çabalıyorsun.üstelik bunu bunca ayıp içinde yapıyorsun.aklından geçenlerden bile emin değilken,birisi olmaya çalışıyorsun.çürüyeceksin ve zaman herkesin icabına bakacak.
hiç kimseye ihtiyacın yokmuş gibi davranıyorsun çünkü kimsen yok.

Öyle davranıyorsun çünkü eksiğini inkar etmek, kabul etmekten kolaydır. *
Hayatın belli bir anında mutlu olmak istiyorum. Başkaları için değilde kendim için, güzel bir şey olduğu için. Hayatımda güzel şeyler olmuyor ve bu süregelen bir durum haline geldi. Artık güzel bir şey olsun. Yada ne biliyim.. ben olmayayım mesela.
(bkz: bir şeyler)
Ben yatıyorum demişim sevdiğim çocuk gece 1 de whatsappta ç içi. Söyleyecekceklerim bu kadar.
siyah neden gökkuşağında olsun ki, tüm gece ona aitken...
sana da yazardım da gece sen de gidersin, dost kalalım.
garların, terminallerin ve limanların dev mıknatıslara dönüştüğü saatlerde bedenlerini kaptırmayanlar, ruhlarını bir otobüs koltuğuna, bir gemi çapasına, bir lokomotif tekerleğine yapışmasını önleyebilmişler midir?
Ne yasarsan, ne olursan ol unutmaki sen kendinsin. Sen mutlu oldugun sürece herkes mutlu olur. Üzuldügün sürece bir tek sen üzülürsün, eee simdi
Karar senin ...
Ben kötü bi insanım. Biri benim için ağlarken, içerken, mahvolurken ben bunları başkası için yapıyorum. Ben bu kadar sevilmeyi, seni hak etmedim yapma, böyle olsun istemezdim seni sevemedim affet diye yalvarmak acısı hafiflesin diye her şeyi feda etmek istiyorum. Diğerineyse ben bu kadar sevilmeyecek ne yaptım, bi zamanlar sevdin beni şimdi ne değişti ben bu kadar kötü bi insan mıyım, her şey düzelebilirdi böyle olsun istemezdim demek istiyorum. ironiye bakar mısınız? Sevmek zorla olacak, hadi beni sev denilecek bişey değil bunu iki taraflı olarak yani sevemeyerek ama aynı zamanda sevilmek isteyerek yaşıyorum. Hayat çok garip. Daha bi ay öncesine kadar derdim sıkıntım çok farklıydı. Hayatım boyunca sevgiyle sınandım. Beni sevenlere sırtımı dönerken sevmeyenlerin peşinde deli gibi koştum. Annem, babam,kardeşim, arkadaşım, dostum, sevgilim.. hiç bir zaman sevgileri yetmedi. Yettiği zamansa nankörlük yaptım. Şimdi tek duam, isteğim onun benim yüzümden mutsuz olmaması. inanın bunun için her şeyi yaparım ama sevemem. Umarım en kısa zamanda karşına seni iyi edecek, benden kurtaracak biri çıkar. Ben seni hiç hak etmedim.
Bazı günler uyandığımda hangi günde olduğumuzu bir türlü hatırlayamıyorum. Pazartesi, perşembe, pazar insanın hayatında günlerin bir anlamı olmalı. Hafta yedi ayrı gün değil de üç gün olsaydı ne değişirdi hayatımda? Ya da saatin kaç olduğu hangi günde olduğundan daha mı önemli? Bilmiyorum.
görsel
Buyurunuz.
(bkz: geceye bir şeyler yaz)
gece gölgenin ratie bak.
iyi değilim...
bu saatte ayakta olan kızdan ve erkekten adam olmaz. evet. diyen şahsın cinsiyetti merak edilmiştir.
bir kalbin kırılmasını engellersem" demiş şair "boşa gitmemiş olur hayatım".
Bu saatte ayakta olan kızdan ve erkekten adam olmaz. Evet.
görsel
Senin girmeye korktuğun sularda benim defalarca boğulmuşluğum ve ölmemiş oluşum var.
gece gölgenin rahatınıza bakın.
Geceler benim geceler bana, sıçasım gelir makatım yara.
seninle hayalim var gel sokak çocuklarına pamuk şeker dağıtalım.
şey her zaman ayrı yazılır.