bugün

kraliçe arı, çiftleşmiş dişi arıya verilen isimdir ve her kolonide bir tane bulunur. çiftleşen dişi arı, sonrasında büyüyüp şişmeye başlar ve görüntüsüyle diğerlerinden ayrılır.
ve sadece dişi arılar bal yapar.
Sevme yanarsın.
Şu an sen bunu okurken hayatından iki saniyeni çaldım ve bunun için asla pişman değilim. Dört oldu.
gider borularının yanına zakkum dikmeyin.kılcal kökler içine sızıp büyüyor ve patlatıyor.yazlığı bok bastı.
Kaçmak biyolojik bir davranıştır.
Türkiye’de kriz var ve biz batıyoruz Amk.
Dünyanın en tehlikeli eşek arıları japonyada yaşarlar.
Siz türkler şanslısınız.
Dişi aslanlar avlanırken dişilerin arasından 2-3 tanesi yavru aslanları grup dışı genç erkek aslanlardan korumak amacıyla çocuk bakıcılığı yapar. Kadın dayanışmasına bakar mısınız?
gördüğünüz tüm yapıların sahipleri en geç yüzyıl sonra toprak olacak.

yemin edebilirim.
Allison reynolds ile 1 ay önce tam bu gün tanıştım.
evinizdeki lambalar aslında 50 kez yanıp söner.ama gözleriniz bunu algılayacak kapasiteye sahip değildir.
Kanal tedavisi seyreltilmiş çamaşır suyuyla yapılmaktadır. Eğer uygulama sırasında yeniden anestezi yapılacaksa hekim yanlışlıkla içinde anestezik bulunan enjektörü değil de hipo (çamaşır suyu) bulunan enjektörü kullanırsa yüzünüzün içine çamaşır suyu enjekte olur. Ve bu olay çok sık görülür.
kıl proteinden beslenir. sporcular protein tasarrufu için kıllarını temizlerler.
insan gözü yaklaşık olarak 576 megapikseldir. Fotoğraf çekme, zoom yapma, video kaydetme, anılar arasında bütünlük ve bağlantı sağlama, hatırlama, odaklanma, kendini temizleme, yüz tanıma gibi bir çok özelliği sahiptir. Üstelik kalbin de aynasıdır efendim.
Darkwep'ten marijuana tohumu kenevir siparişi kesinlikle vermeyin.
Emniyetin attığı oltalardandır.
Oltaya gelmeyin.
hz ali kumandasindaki mumin bedeviler beni kureyza adli yahudi kabilesini tumden ortadan kaldirmislardir, soylarini kurutmuslardir.
Marathon, Atina’ nın kuzeydoğusunda bir yerleşim birimidir. Burası M.Ö. 490 yılında Yunanlıların Persleri yendiği savaşa ev sahipliği yapmıştır. Maraton kelimesi bu zaferi haber vermek için Marathon’ dan Atina’ya kadar koşan (yaklaşık 42 km) Phedipides isimli mesajcıdan dolayı ortaya çıkmıştır.
Medeni kelimesi dilimize şehir(li) anlamına gelen Medine'den gelir. *
aragazı verirken debriyajı sert bırakırsan makine ön kaldırıyor.

ölüyom sandım.
Son ses müzik açıp tofaşla yanlayanların anasına sövüyorum.
4s kuralı yanılmaz.
Plüton keşfedildiği tarihten itibaren bir kez bile güneşin etrafında tam tur dönmemiştir. Bu yüzden artık bir gezegen olarak kabul edilmiyor.
Işık hızı saniyede 300,000 km'dir. Dünya ile ay arasındaki mesafe de yaklaşık bu kadardır.
1 Kara Mili: 1,60 km
1 Deniz Mili: 1,85 km
1 Feet: 30,48 cm
1 inç: 2,54 cm

Ne zaman lazım olacağı belli olmaz.
dunyanın ilk webcam'i kahve icme ihtiyacından dogmustur. kahveyi cok seven bir grup cambridge universiteli genc kahve podunda kahve olup olmadıgını oturdukları yerden gorebilmek icin bir tasarım yapmıslar ve dunyanın ilk webcam'ini icat etmislerdir.